Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan folytatódna?

Szerintetek hogyan folytatódna?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok egyik lány barátomnak a legjobb barátja pontosabban a LMBB-je(leg-meg-bízhatób..)

Érzek felé valamit a sok együttlét miatt mert nem az a könnyen barátkozós típus nincs lány barátja csak 1-2 tő az is távoli barát fiú barátja sincsen annyira csak 1 rajtam kívül de az is csak játékból ismeri én meg lassan 4 éve ismerem és egy éve vagyok a legközelebbi barátja csak mostanság furcsállom hogy arra vágyik hogy normálisabb lány legyen és néha áthív egy napra ott aludni ienkor is lányosabb dolgokat akar csinálni gondolom azért mert nincs kivel neki nincs bajom vele csak azért van ez gondolom mert nincs lány ismerőse mivel nem jól barátkozik :/

El vagyok vele hagyom amit akar had tegye el van ő ilyenkor is mosolyogni látni de a lent alvásoknál is észre vettem elalváskor kéri hogy had fogja a kezem vagy volt már olyan is hogy a ölemben aludt el mert ott akart :/



2014. jún. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
vagy nagyon nagy szeretethiánya van,vagy tetszel neki,csak nem meri megmondani,vagy pedig tudat alatt tetszel neki,és még ő sem tudja magáról
2014. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A tetszést én is gondoltam kicsit csak nem tudom hogyha én vagyok a legjobb barátja akiben még a szüleinél is jobban bízik akkor mi lehetne ebből :S

A másik meg a lányos esték gondolom mivel nincs közeli lány ismerőse és csak én vagyok legközelebb és a legismertebbje ezért akar néha velem lányos dolgokat csinálni :/

2014. jún. 13. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor jól gondolod,de hogy mi sül ki ebből,azt én sem tudom.Az meg biztos kínos lenne neked,ha megkérdeznéd ez ügyben a lányt,gondolom.:)
2014. jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a anyával mostanában el kellet beszélgetnem mivel megkérdezte hogyha együtt is alszunk van e köztünk valami én meg persze hogy nemet mondtam nem is akarok olyat és soha nem is vágynék hasonlóra viszont a utóbbi napokban jobban akarná hogy ott aludgasak nyáron gondolom mert nincs suli..
2014. jún. 13. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!