Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez így?

Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy viszonylag sok barátom van, viszont szerintem ezek csak felszínes barátságok, viszont én erősebbnek érzem, sok mindent megtennék értük viszont ők tojnak a fejemre. Ha szükségem van valkire, vagy lógni szeretnék valakivel, akkor sosincs senki. Mindig találnak valami kifogást (általában tévéznek).
2014. jún. 13. 18:02
 1/2 Bruce_Wayne ***** válasza:
ilyen világ van, az emberek ritkábban keresik a személyes társaságot, hála a modern technika szüleményeinek és az internetes kommunikációnak, sokszor beérik ha írogathatnak egymásnak,de e mellett számtalan egyszemélyes elfoglaltságot is találni,mint említetted a tv-t,de sorolhatnám az egyéb szórakoztatóipari termékeket is. Én örülök hogy gyerekkoromban még nem volt elterjed az ilyesmi, rengeteg élményem van azokból az időkből amikor még volt értéke az emberi kapcsolatoknak.
2014. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt.Legyen inkább kevés barátod akikre számíthatsz,a többivel ne foglalkozz,csak ha van kedved hozzájuk.
2014. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!