Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tanácstalan vagyok. Adnátok...

Tanácstalan vagyok. Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom.2011 Szeptember óta vagyunk jóban.Sok mindent átéltünk.

Még mindig legjobb barátok vagyunk.

De némi vàltozást észre vedtem rajta.

Volt olyan minden nap 3-4-5 orát csak csavarogtunk.ez ment 2-3 hónapig.

Most csak naponta 10-20-30 percet talàlkozunk.

Mindig van valami kifogása.Sietek várnak boltba kell mennem stb stb stb.

Tegnap is megbeszéltük hogy megyünk kosarazni.Idöjárás miatt lemondta.Ma délelött is megbeszéltük ma tuti megyünk először hozzám jön ugy megyünk pályára.Nem jött telon se facebookon se érem el


2014. jún. 13. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én van, hogy a legjobb barátnőmet hetekig, hónapokig nem látom. De 18 éve a legobb barátnőm. A barátságot nem az eltöltött idő MENNYISÉGE határozza meg :)
2014. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ràkéne kérdezni! Vagy, hogy mivel bànthattad meg? Vagy nem-e valami csaja lett??
2014. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsö :) Ez nagyon szép :)

Második.Semmivel 2 éve van nöje

2014. jún. 13. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Telítődött veled, sok vagy neki. Ne keresd egy hétig te sem. Ha észbe kap, hogy hiányzol, akkor alakítsatok ki olyan időbeosztást ami mindenkinek jó. Ha nem keres, akkor vége a barátságnak, törődj bele.
2014. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!