Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogyan viselkedjek...

Anna126 kérdése:

Mit tegyek? Hogyan viselkedjek? Hogyan tegyen túl magam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Van egy legjobb baratnom akivel mar nagyon nagyon reg joban vagyok! Nincs meg egy ilyen barat a foldon,nagyon szoros a kapcsolatunk! Megsem fordult a fejemben, de bejelentette a nyariszunet elso napjan hogy elmegy masik iskolaba! Teljesen ledobbentem es ugy ereztem mintha kiszakitottak volna valamit az eletembol. Termeszetesen probaltam tamogatni ot, de belul nagyon faj! Igaz hogy itt a varosunkban levo iskolaba vegy de akkor is rossz lesz elvesziteni a legjobb baratnomet akivel egesz nap suliban egyutt voltunk! Hogyan kene tullepnem ezen? Mert kicsit ugy erzem hogy ez nem igaszsagos az o helyeben en nem hagytam volna ott ot! Megvannak az okai hogy miert megy el de nem veszesek! Meg lehetne oldani oket. Olyan becsapottnak es csalodottnak erzem magam! Jogos hogy megsertodtem? Onzo lennek? Segitsetek. :( :'(

2014. jún. 13. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg neki elmondani, hogy neked mennyire hiányozni fog (még akkor is, ha egyébként tudtok majd találkozni). Nem tudhatod biztosan mik az okai az iskola váltásra, az is lehet, hogy a szülei döntése.
2014. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el mert nagyon hosszú volt, de szerintem egyél egy csokoládét és rakj be valami metált.
2014. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) De tudom mik az okai, es ezeket meg lehetne oldani! :(
2014. jún. 13. 22:51
 4/4 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, oké :)
2014. jún. 13. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!