Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudom hogy nem túl nagy az...

Tudom hogy nem túl nagy az esélyem, de konkrétan egy lányt keresnék. Debreceniek figyelmét kérném 2 perc erejéig. Próba cseresznye. Debreceniek?

Figyelt kérdés

Június 13.-án (a babonás pénteki teliholdas éjszakán történt az eset.) A Csapó és a Piac utca sarkán. A hársfák alatt, harmad magával ült egy leányzó. :D Közvetlenül a sarki cipőbolthoz legközelebb eső ,a két utca találkozásánál lévő kört alkotó padok egyikén. (Valószínűsítem hogy egy ismerős, vagy baráti párral lehetett ott.)

Magáról a lányról talán annyit hogy 20-25 körüli, szőke Cleopátra jellegű frizura, s azt hiszem hogy teljesen fehérben volt.. Fehér cipő, fehér talán szoknya(?) :D ,s fehér felső nagyobb nyak körüli kivágással.

Támpontként szolgálhat még talán az is ,hogy 3 fiatal "inka kölök" :D is járt akkortájt arra. Akik a Csapó utca felől (már a Roncsnál is láttam őket.) Szóval abból az irányból érkeztek.. mindegyiknél egy-egy kiszúrt vizes flakon, amivel locsoltak össze vissza, és megkésett húsvétot rendeztek a szembejövő lányok nagy nagy "örömére". Talán egyik utolsó célpontjuk lehetett az általam említett szőke lány is, aki valamit oda is szólt nekik.. gondolom elküldte az egyik kései locsolkodót az anyja valagába. :D Ezután a lurkók kimentek a villamos sínhez és azzal szórakoztak hogy teljes erőből felhajították a palackokat, majd lábbal akarták levenni a zuhanást követően.. Több, kevesebb sikerrel, nagy puffanásokat, csattogást és feltűnést okozva vele. (Talán épp ezért segíthetne is a dologban, a lárma, a feltűnés és a konkrét kapcsolat miatt.) :D

A lányt két ízben is láttam aznap este ott a padon ,és mind a kétszer mosolygott is rám amikor elmentem mellettük. (Igen.. a második nem volt véletlen.. afféle "bizonyságszerzésnek" ,és egy konkrétabb konkrétabb szemrevételezésnek minősíteném a visszatérésemet. :D) Sajnos mire elszántam, azaz összeszedtem volna magam.. ismeretlen irányba távoztak is. Így elmaradt a "megszólítás", amit utólag persze eléggé bánok.

Az időpontra vonatkozóan nem tudok közelebbit mondani mint hogy 22 óra magasságában történtek a dolgok.. Nézzétek el nekem, de nem a pontos időn gondolkodtam. :D Szóval így esett.. nagyon sajnálom hogy nem szólítottam meg rögtön ott.


2014. jún. 15. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Abban az idoben a Roncs Forum fele eso kulso teren italoztam. Ott beke volt, leszamitva egy kiscicat, mely folyton nyavogott. Tudom h ezzel nem vagy elorebb, de leirtam, mert miert is ne :) Hatha valaki epp engem keres es errejar... :D

26F

2014. jún. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oksa értem.. :) Igen, abból az irányból érkeztem én is a Főtérre.. A 3 fiatal indiánt is ott pillantottam meg azaz azt láttam elsőnek hogy összefröcskölik a "Pulykakakas" üzletház oldalát és megindulnak a Főtér felé. :D Nem sokkal utána láttam azt a szépséges lányt is.
2014. jún. 15. 18:05
 3/6 A kérdező kommentje:

Kiírtam a "Debrecenben hallottam" oldalra is, de 3 perc alatt letörölték azzal a magyarázattal hogy nem szabad embereket keresni, kutatni a városban személyiségi jogaik miatt. :D No igen.. talán igaz.. De azt 6x kiírhatják hogy a gonosz 2-es villamos mit hogy ,és hol zúzott le. xD


No az interneten ez az oldal is látható lesz gondolom még tízen év múltán is. :D Hátha látja és magára ismer az a "valaki" akit keresek. Két ízben is teljesen egyértelmű jelet adott az a lány.. nem is értem magamat.

2014. jún. 15. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
szia,nem lett meg a lány? :D
2014. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szió! Természetesen nem.. :D De még mindig lehet akár 0,001% esélye is. :D
2014. okt. 23. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:
reménykedni lehet. :D
2014. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!