Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem ennyire rosszul...

Miért érzem ennyire rosszul magam és miért érzem úgy, hogy valami hiányzik az életemből?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 13:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt egy nagyon jó haverom, amikor megismertük egymást nem is gondoltam volna hogy ennyire jó spanok leszünk, később őt bemutattam pár barátomnak, aminek a vége az lett hogy ő is összebarátkozott velük és a végén már többet lógott velük mint én. Abban a baráti társaságban történt valami(már így is hosszú a lényeg hogy én buktattam le vkit és jogosan bár nem tudtam hogy avatkozzak-e bele vagy sem végül megtettem és ezért páran megharagudtak rám köztük az a jó spanom is) és azóta összevesztünk (4éve) és nem is találkoztunk meg nem is dumáltunk, azzal a társasággal sem tartottam a kapcsolatot de ők már annyira nem is hiányoznak mint az a barátom. Most a napokban összefutottunk és váltottunk pár szót (mi van veled meg ilyenek és ő kérdezett). Most pláne úgy érzem hogy k**va jó életem volt amikor jóban voltunk, hogyan lehetnénk ismét barátok? Szerintetek van még esély arra hogy megint ugyan arra a szintre eljussunk? A legrosszabb az egészben hogy amikor jóban voltunk akkor nem is gondoltam arra hogy milyen jó hogy ilyen jó barátom van, meg hogy lehet nem leszünk örökre azok, illetve amikor összevesztünk abszolút nem gondolkodtam, legszívesebben visszacsinálnám az egészet!
2014. jún. 16. 13:35
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és respect annak aki elolvassa
2014. jún. 16. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon, vagy érd el valahogyan, és hívd el egy beszélgetésre, vagy egy bulira, és meglátod, hogy fel akarja-e venni veled újra a kapcsolatot, vagy nem. Ha nem, akkor törődj bele, majd lesz egy másik barátság, ha meg megy a dolog, akkor minden sínen van.
2014. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a beszélgetésen már én is gondolkodtam, csak nem tudom, hogy mit mondjak neki
2014. jún. 16. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!