Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nyáron milyen gyakran...

Ti nyáron milyen gyakran szoktatok találkozni a legjobb barátnőtökkel? Az baj, ha mi ilyen keveset találkozunk? (lent)

Figyelt kérdés
Szerintem a nyáron kb hetente egyszer,vagy még ritkábban fogok találkozni a legjobb barátnőmmel. Felőlem akár minden nap is találkozhatnánk,de szerintem ő nem igényli ezt,vagy nem is tudom,inkább egyedül van otthon. Ez szerintetek baj? 13/L

2014. jún. 16. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj.

Bár én már jóval idősebb vagyok tőled mi azért találkozunk hetente egyszer mert barátnőm dolgozik, én munkát keresek.

Nem tudom a barátnőd miért ennyire elfoglalt?

22/L

2014. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :) Nem elfoglalt,csak szívesebben van egyedül otthon. Magától sosem szervez programokat,és néha olyan érzésem van,hogy ha én nem mondanám neki,hogy találkozni szeretnék vele,akkor nem is keresne. De nem velem van baja,mert az összes többi barátjával így van,annak örül,ha mehet valakivel valahova,de magától nem keres senkit. Én ezt elfogadom,csak nem tudom,hogy így igaz barátok vagyunk-e,hogy ha ilyen keveset találkozunk. :/
2014. jún. 16. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igaz barátság nem azon múlik, hogy találkoztok-e minden nap, vagy sem. Ha mindenki mással bandázna, de veled nem, csak nagyon ritkán, akkor lenne gond.
2014. jún. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sem baj. Az én barátnőm is kb. ilyen, ugyanúgy jóban vagyunk. Facebook-on minden nap tuatjuk egymást, hogy még élünk, úgyhogy aggódni sem nagyon aggódunk a másikért. Jól van ez így.:)
2014. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!