Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akik állandóan otthon ülnek!...

Akik állandóan otthon ülnek! Ti hogy szereztek barátokat, vagy vannak barátaitok? Kort is írjatok légyszi

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én nem csak itthon ülök hanem fexem is! szal nemtok válaszolni! netről szerezhetsz haverokat! 180/F
2014. jún. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerezni nem szerzek mert csak barmokat találnák.. amik meg vannak azokat meg le*arom mert azok is barmok.. igy szép az élet köcsög ismerösök nélkül :)
2014. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy... 22F
2014. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet. Netről esetleg.De nekem akkor lettek haverjaim amikor elálltam dolgozni és ott ismerkedtem.Megint munka nélkül vagyok.Egy lány maradt akivel barátnők maradtunk a többivel nem igazán tartom a kapcsolatot.

Szóval csak otthon üléssel nem lehet szerezni barátokat,ahhoz kell egy környezet,közeg,szituációk amik össze hozzák az embereket.


22/L

2014. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy, mert az emberek 90%-a barom. Csak a régi barátokkal megyek le néha sörözni egyet.
2014. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy! Jól megvagyok álszent barátok nélkül is. Igaz barát meg vagy van az embernek vagy nincs, azt kialakul és nem találni szokás.


25F

2014. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. jún. 17. 12:32
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én nem csak itthon ülök, hanem eljárogatok erre-arra (pl. edzeni, suliba), de nekem netről is vannak jó ismerőseim, haverjaim. Barátnak nem feltétlen nevezném őket, hiszen abból még a rendes ismerőseim közt sincs ( hiába hittem évekig :D ), de a netes ismikkel is tök jól el lehet dumálni.

Apropó, valakinek nincs kedve dumálni? :) 24,l

2014. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Netről van egy-két ismerősöm, meg két közelebbi barátnőm az ország másik felén, szóval való életbeli barátokat sehogy...

17/L

2014. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ha otthon ülsz akkor marad a facebook stb..:) Vagy regisztrálhatsz olyan online játėkokon pl Rohan ahol tudsz másokkal játszani; akár külföldiekkel is:)
2014. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!