Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van igaz barátság?

Szerintetek van igaz barátság?

Figyelt kérdés
akadaly az pl ha az egyik nagyon gazdag a masik szegeny?
2014. jún. 17. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van.
2014. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ritka
2014. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ja ritka.ezert kell megbecsulni :)
2014. jún. 17. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:
van. és ha igaz barátok kkor az nem akadály, h az egyik gazdag (pl. milliárdos), a másik meg szegény. max annyiban, h kisebb az esély arra, hogy összeismerkedhessenek.
2014. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van. Nekem vagy egy igazi barátom, akire úgy tekintek, mint fogadott testvéremre.
2014. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem is van szerncsére csak feltem hogy nehogy neki gond legyen mert neha olyan helyekre hiv amit en nem tudok megfizetni.de eddig nem voltgond belőle
2014. jún. 17. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
ritka
2014. jún. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is ritka. Nekem személy szerint sok barátom volt már, de ahogy mindig másfelé sodort az élet, a korábbi emberektől lassan eltávolodtam, újakat ismertem meg, aztán tőlük is eltávolodtam. Vannak olyan emberek is, akikkel rengeteg éve folyamatosan jóban vagyok, néha leülök velük sörözni, de nem közeli barátaim, csak amolyan haver szinten. Tehát azt mondtanám, hogy ritka az olyan barát, akivel úgy élsz, hogy leéled az életed, és mindig ott van, hogy na, ő a barátod, mint Frédi és Béni :D Én inkább azt tapasztaltam, hogy a barátok jönnek-mennek, ahogy az életed változik.


De ennek ellenére hiszek benne, biztos vannak olyan emberek, akik évtizedekig jó barátságban maradnak és nem hidegülnek el valami miatt. Irigylem is az ilyet.


Amúgy ajánlom Máraitól a Gyertyák csonkig égnek című regényt, az is a barátságról szól :)

2014. jún. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van. de tényleg nagyon ritka. Nekem szerencsére megadta az élet. :)
2014. jún. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, de kölcsönös megértés és szeretet kell hozzá... Nekem megadta ezt a sors, habár sokáig szenvedtem nélküle. Nagyon szeretem és nagyon megbecsülöm őt, tiszta szívemből szeretem! :) Szerintem mindenkinek eljön egyszer, csak ki kell tárni a szíved. :)Nanna ;) :P
2014. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!