Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem értik a barátaim...

Miért nem értik a barátaim hogy én nem vagyok olyan?

Figyelt kérdés
Rendszeresen hívnak olyan bulikba amiknek az a lényege hogy táncolunk és iszunk lerészegedésig. Én pont az ellenkezője vagyok, én nem szeretem a zsúfolt tömeget, nem szeretek táncolni, főleg nem a sárga földig inni magamat. Főleg a legjobb barátnőm invitál ilyenekre, néha olyan emberekkel akiket ő lehet ismer de én nem. Inkább megyek másokkal normális beülős estékre ahol beszélgetünk, elvagyunk stb... Mégis mindig hívnak és amikor visszautasítom, szinte győzködnek hogy jó lesz csak menjek. Mintha ők jobban tudnák hogy én miket szeretek. Egyszer sem éreztem magam jól ilyen helyen, szerintem ezután sem fogom...

2014. jún. 21. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mondtad már nekik hogy te nem szeretsz ilyen helyekre lyárni és nem értik meg akkor kár nekik töbször elmondani. Meg kellene nekik érteni téged.
2014. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A végén még ők fognak besértődni, amiért nem mész velük tapasztalat!
2014. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!