Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szólnátok ilyen helyzet...

Ti mit szólnátok ilyen helyzetben? Két hete volt a születésnapom és a legjobb barátnőm elfelejtette, azóta se mondta azt sem, hogy boldog születésnapot, ez nekem nagyon rosszul esett. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Azóta ha keres olyan semmilyen vagyok vele, de nem mondtam meg neki mi a bajom, le sem esik neki...
2014. jún. 22. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mégsem a legjobb barátnőd vagy szimplán felejtős...
2014. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha a legjobb barátnőd akkor kellett volna emlékeznie szerintem de ott volt a facebook is ami kiírja az ilyen eseményeket
2014. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fent facebook-on...

De én is úgy gondolom, hogy emlékeznie kellett volna, nem most lett a legjobb barátnőm, hanem sok éve.

2014. jún. 22. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát én annó úgy is emlékeztem a legjobb haverom szülinapjára, hogy telibeszarom a szülinapokat...
2014. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Régen ő is emlékezett, na mindegy, akkor ezek szerint már nem a legjobb barátnőm...
2014. jún. 22. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A születésnap az ember legfontosabb ünnepe, mert azt jeleneti, hogy "én ezen a napon jöttem a világra, innentől kezdve LÉTEZEM".


Ha ezt valaki elfelejti, és tényleg elfelejti, az hamar kiderül, mert másnap reggel biztosan rád csörög vagy küld egy lapot és bocsánatot kér.


Amit viszont a te "legjobb barátnőd" csinált, az alsó hangon aljasság. Fájdalmat akar neked okozni, és ürgyet keres arra, hogy veszekedj vele. Esetleg ő már rég dobni akar, neki nem számít az a barátság.


Nálam a családtag ilyetén való viselkedése is - főleg, ha nem egyszeri, hanem sorozatos esetről van szó - megbocsáthatalan bűnnek számít. Értsd: az ilyen embert kirúgom az életemből, bárki is legyen az.

2014. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem hiszem, sőt biztos vagyok benne, hogy nem azért csinálja, mert fájdalmat akar okozni, inkább elfelejtette...
2014. jún. 22. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!