Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek van okom délni?

Szerintetek van okom délni?

Figyelt kérdés
van egy lány aki szeptembertől az osztálytársam lesz.9.ben.és erről a lányról azt hallottam mert többen is mondták hogy öntelt és nagyképu is.én nem mondhatnám egy visszahúzódó embernek magamat ha kell kinyitom a számat de egy kicsit tartok ettől a lánytól mert ő egy gazdag öntelt...stb lány míg én nem vagyok gazdag de nem is vagyok szegény sem. én egy átlagos lány vagyok akinek kell egy kis idő hogy egy uj környezethez szokjon.nem szeretek veszekedni kivéve ha a családomat szidják.és nem szeretném hogy ez a lány cikizzen vagy ehhez hasonlók. azért amilyen vagyok vagy a ruháim miatt vagy bármi miatt... szerintetek mit tegyek vagy mit tehetek..

2014. jún. 26. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Délj,fettegj.
2014. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is nyugodj meg,és ne érdekeljenek a negatív bunkóságok!Engem érdekeltek,és tönkre akartak tenni ezzel...és amikor erre rájöttem,akkor mondtam,hogy elég volt,mostantól nem érdekelnek.Foglalkoztam velük,de rájöttem,hogy ez őket minősíti,mert senki sem lehet tökéletes,és először az embernek magába kell néznie,és nekik ez nem ment.Nekem ment,ha hibáztam,mindig beláttam.Nem nekik akartam megfelelni később,csak magamnak.

Ez meg sikerült,igaz,hogy már 18 éves vagyok,de végre beláttam én is,hogy ők is csak emberek,ahogy én is.

Semmivel sem vagyok kevesebb,mint ők.


TE SEM!SŐT,MIVEL BELÁTOD,HOGY A SZÜLEID ENNYIT ADHATNAK MEG NEKED,ezért több is vagy,mint ezek a lányok...:)

2014. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jézus! Az a lány még hozzád sem szólt már "elítélted" :)

Szerintem nem kell erre így ráparázni... ismerd meg szeptemberben aztán majd alakul... ha nem lesztek szimpatikusak egymásnak nem beszélgettek 15 évesek vagytok nem 5 azért!

2014. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Jó lenne, ha a saját nyomorult komplexusaid miatt nem utálnál már előre, ismeretlenül valakit... háborúra készülsz, holott az egész csata csak a te fejedben létezik, az egyetlen dolog amivel jelenleg tenned kell valamit az a káosz a fejedben. Majd biztosan be fog neked szólogatni, meg bántani fog és cikizni, meg te másoktól úgy hallottad hogy öntelt lány... mindez csak azért mert gazdag, te meg gátlásos?! Szegény még azt sem tudja, hogy te a világon van, de te a fejedben már lejászottad, hogy de rossz lesz neked miatta... hülye vagy?
2014. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"TE SEM!SŐT,MIVEL BELÁTOD,HOGY A SZÜLEID ENNYIT ADHATNAK MEG NEKED,ezért több is vagy,mint ezek a lányok...:)"


Ez a demagóg hülyeség saját gondolat, vagy Facebook "bölcsesség"? Senki nem több a másiknál csak azért, mert a szüleinek kevés pénzük van. Ennyi erővel a gazdag tinik is mondhatnák, hogy többek másoknál, mert bár rengeteg pénzük van otthon, mégis átlagosan élnek, nem herdálják azt. Senkit nem tesz jobbá, sem rosszabbá másoktól az anyagi helyzete.

2014. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van okod délni, igen.
2014. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Basszus. -.- Találkoztál már életedben azzal a lánnyal? Beszéltél vele? Ha még soha nem láttad, nem is beszéltél vele, akkor mégis miből gondolod, hogy rád szálna?! Még csak nem is ismer téged. Szóval komolyan, mi a fene okod lenne délni?
2014. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj, be ne kaksizzál, mert akkor fog cikizni, hogy büdös vagy.
2014. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!