Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúk miért külső alapján...

A fiúk miért külső alapján ítélkeznek? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik,de neki más tetszik, mert annak a csajnak jó alakja van de tök bunkó. Nekem nincs modell alkatom de legalább nem vagyok tapló. Az miért ne számít ha valakinek több a belső értéke mint a külső adottsága? :((

2014. jún. 26. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak is a külső számít. Ahhoz, hogy valakinek a belső értékeit is megismerd, hosszabb ismeretség kell.

De a belső értéket csak annak számít, akinek nem csak a szex fontos, hanem komoly kapcsolatot akar.

2014. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fish1 ***** válasza:

Először is, mind pasik és mind csajok közt vannak ilyenek.

Ezt hívják felszínességnek.

Ha a pasi valóban csak a kinézete miatt hajt arra a csajra, akkor miért foglalkozol vele? Szerintem találsz értelmesebb pasit ennél. Hosszabb távon hátrány, ha valaki csak külső alapján ítél.

2014. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Miféle ítélkezésről beszélsz? A srác nem ítélt el téged, csak nem te tetszel neki. Engedd már meg, hogy legyen ízlése és aszerint válasszon barátnőt, hogy kihez vonzódik...
2014. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%

Mivel az átlag magyar nő belső értékek terén nem tud szinte semmit felmutatni, sajnos marad nekünk a külső. Neked is kimerülnek a belső értékeid abban, hogy nem vagy tapló? Hát ez édeskevés aranyom.

Arról nem is beszélve, hogy ti ezerszer felszínesebbek vagytok, mint mi. Szóval én úgy vagyok ezzel a témával, hogy először is egy nő nézzen ki jól, aztán majd eldöntöm, hogy érdekelnek e a belső értékei avagy sem. Megdugni ugyanis a bunkó libát is meg lehet. Párkapcsolatra viszont az, hogy nem vagy bunkó nagyon nem elég.

2014. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. válaszolónál a pont. Nincs itt ítélkezésről szó, egyszerűen te nem tetszel neki. Volt már és lesz is ilyen a világtörténelemben, ezen kár picsogni. Te sem szívesen jönnél össze olyan emberrel, aki egyáltalán nem hoz lázba fizikailag, nem igaz?
2014. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet tenni kéne, hogy ne nézzél ki szarul, nem?

Edzés, ilyesmi. Egy jó fenék, szép combok, önmagában sportos külső már fél siker, ha már valaki az arcával nem tud mit kezdeni.

2014. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok lánynak sír a szája, hogy így nem vagyok szép, úgy nem vagyok szép. Csak ezek a lányok általában rettentően igénytelenek is, és valójában ez teszi őket ilyenné. Ha valaki nem szép, attól még adhatna magára, és lehet, hogy egyből szebb lenne. Ha csúnya a haja, mossa meg, és fesse be. Ápolja a körmeit, szedje a szemöldökét, sportoljon. Hihetetlen változások történhetnek. Én fiú vagyok, de ha egy lány igényes, akkor az már fél siker. Tényleg. De az igénytelen lányoknál nincs visszataszítóbb.
2014. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a lányok nem felszínesek? Kedvencem, amikor egy nálam 10 centivel alacsonyabb lány visszautasít, mondván, túl alacsony vagyok hozzá...
2014. jún. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!