Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Oké hogy ne rinyáljak, de te...

Oké hogy ne rinyáljak, de te hogy éreznéd magad lelkileg? Össze vagyok törve.20/F

Figyelt kérdés

Adott egy lány, osztálytásam, és jóba lettünk december körül. Van barátja, én szerelmes vagyok belé, de nem nyomulok, csak ami az ő részéről is a barátságba belefér, annyit engedek meg.


Márciusban volt egy kötelező osztályprogram, amire nem akart jönni, így kitalált valamit és bekamuzta az osztályfőnöknek.

Most, már érettségi után egy hasonló programot szerveztek, bár már nem kötelezően, de írta, hogy jön. Nagyon megörültem, hogy majd sokat tudunk beszélgetni meg jó lesz a közös program. Nem jön az a két ember a fiúk közül, akikkel még jóban van így többet lehet velem. Teljesen beleéltem magam.


2 nappal a program előtt írt a facebook közös beszélgetésbe, hogy "még sem tudok menni bocs..."

Amikor elolvastam, teljesen lefagytam, azóta nincs kedvem semmihez. Mi értelme van így, ezek után dühös is vagyok rá, hogy hiába ígér meg akármit, ha úgy gondolja akkor nem tartja be. Hányszor mondta hogy eljön hozzánk, de azt is mindig lemondta az utolsó pillanatban...


2014. jún. 29. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Építsd le ezt a barátságot.
2014. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeresd amíg tudod. De így hagyd a fenébe... Ha ő nem tud szeretni téged.
2014. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Ha közbejött neki valami, akkor ne legyél rá dühös. Veled is bármikor előfordulhat, hogy megígérsz valamit, és kénytelen vagy lemondani valami hirtelen jött elfoglaltság miatt.


2. Neked még jobb is, hogy nem tudsz vele beszélgetni. Ha komoly kapcsolata van, akkor csak magadnak ártasz vele, hogy találkozgatni akarsz vele, hiszen úgyse fogtok összejönni. És félreértés ne essék, nem a te dolgod meghatározni, hogy komoly-e a kapcsolata, ismerem azt a fajta reménytelen szerelmest, aki szerint "a barátja nem is szereti, csak kihasználja" blablabla...

2014. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Közbejött neki valami, mert csinált magának programot. Tudom.

A kapcsolata elég komoly, és talán jobb is így, legalább nem szeretek még jobban belé. Sőt, ilyenkor inkább kiszeretek belőle, de ez, a csalódás sem kellemesebb.

2014. jún. 29. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
én is voltam már szerelmes a barátomba és az a legrosszabb, hogy tudtam, hogy van pasija, nem lehet az enyém, de mindig vele akartam lenni így is... de a legrosszabb az volt, hogy a pasiját is csalta, több sráccal is és akkor meg mindig azon rágódtam, miért nem velem teszi... aztán láttam nincs értelme, de nem tudtam elszakadni tőle, mert annyira szerettem, de úgy alakultak a dolgok, hogy összevesztünk a pasis ügyei miatt is, meg minden és azóta nem beszéltünk... hát kb. még így is 1-2 évembe telt, míg letettem róla, pedig letiltottuk egymást facebookról, Viber, mindenhonnan... most láttam legutóbb egy hete egy buliban, úgy ment el mellettem, mintha nem is ismerne... pedig sok éven át jóban voltunk... szánalmas... ráadásul sose volt közben kapcsolatom, mert mindig rá vártam, sok lehetőséget hagytam ki... csak úgy tudsz szabadulni ettől te is, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot és új emberek felé nyitsz... nem lesz könnyű, de megcsinálható.
2014. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeptembertől jó messze kerülök, így nem hiszem hogy majd sűrűn találkoznánk.
2014. jún. 29. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Adott egy barát, aki állandóan lemondja a programokat. EZ NEM BARÁT. És igen, rinyálsz, ahelyett, hogy megoldanád a dolgot és letojnád ezekután a csajt, aki meg téged toj le. Ha meg a "szívedre hallgatsz" és tovább kínzod magad, akkor te dolgod.
2014. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Látod, hogy beleéltem magam, most gondold el, hogy érezhetek.
2014. jún. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!