Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire vagytok nyiltak egy...

Mennyire vagytok nyiltak egy baráttal/jó baráttal/legjobb baráttal szemben?

Figyelt kérdés

Én a barátaimmal szemben pl eléggé nyilt vagyok, ténleg nincsen előttük semmi takargatni valóm, bár olykor úgy érzem hogy rosszul cselekszem hogy megosztok velük mindent. Az egyiket nagyon rég óta ismerem, a másik két jó barátomat csak 4 éve. Viszont a legrégebb óta ismert jóbaránál nem látom a kölcsönös nyiltságot. Jó, logikus hogy vannak ténleg magán dolgok, és ezt tiszteletben tartom, de úgy gondolom butaság szó szerint titkolózni. Tudniillik egy a baráti társaságunk. Kapott melót az egyik tagtól a baráti társaságból, de ezt is titkolta, szóval nem hogy úgy mondja xy segitett neki, hanem hogy segitett egy ismerős (mintha én nem ismerném, pont úgy kezeli a helyzetet). Meg a másik ami még rosszul esett, mert valahol rosszul esik, hogy ülünk barátnőkkel (4-en) a kávézóban, egyszercsak mondja hogy neki sietnie kell, van dolga... Oké, van dolga. Kiderült hogy az a nagy dolog az volt hogy kiment a baráti társasággal...

Mirefel ez a nagy titkolózás?

Nagyon el vagyok kseredve mert ezek ténleg nem az első esetek, azt ne is emlitsem hogy mikor lett párja, el sem mondta, hanem úgy kellett megtudjam hogy az utcán láttam őket... Ez esett talán a legrosszabbul. A dolog netovábbja meg az, hogy ő mindenről kell tudjon. Nem kölcsönös kéne legyen?



2014. júl. 3. 19:43
 1/3 TheHologram ***** válasza:
100%
Pont mintha ezt a sztorit én írtam volna,mert velem is hasonló volt. Ennek kölcsönösnek kéne lenni de és nem értem,miért van az,hogy ilyen teljesen átlagos dolgokat (Párja lett,barátokkal ment el,nem mondja el kik a barátai és előttem csak ismerősöknek hívta őket) nem lehet elmondani barátoknak. Hátha érkezik válasznak valami okosság még. :)
2014. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De épp ez az, hogy pedig olyan butaságok ezek... Az ilyen dolgokat még szüleimmel is megosztom, nemhogy JÓ barátaimmal... FŐKÉPP JÓ BARÁTAIMMal !


Pedig hozzáteszem, hogy az a baráti társaság akivel folyton titkolózik, nekem elmondja hogy mi meg hogy, szóval a pláne az egészben hogy hiába titkolózik, úgyis megtudom. Csak rosszul esik mástól megtudni...


Meg nem tudom, igyekeztem a legjobban tolerálni azt hogy csak úgy betolta, beerőszakolta magát a baráti társaságomba (mivel legelőször én kezdtem el haverkodni velük), még örültem is neki, mert legalább egy baráti társaság, és mi a vége...


De ő nehogy bemutasson barátainak... :)

2014. júl. 3. 20:26
 3/3 TheHologram ***** válasza:
Az a poén,hogy nekem meg mindig mesélnek a baráti társaságukról,meg hogy milyen jó,de egyszer nem hívott el sehova,miközbe meg mondja,hogy jó lenne,ha oda tartoznék. Nem is értem.
2014. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!