Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjam meg? Legalább...

Hogyan találjam meg? Legalább a nevét?

Figyelt kérdés
Ma ausztriában voltunk egy élményfürdőben és "találkoztunk" magyarokkal. (értsd: láttuk őket és hallottuk hogy magyarul beszéltek.. :P ) A lényeg hogy apa és fia volt és valami nagyon megfogott a srácban, de nem kérdezhettem meg most csak úgy hogy mi a neve.. Most viszont foggalmam sincs hogy hogyan találjam meg.. vakai PLS!!

2014. júl. 9. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetetlent akarsz, ezt már benézted
2014. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó jó tudom, de azért mégis valahogy nem lehet? Itt a Facebook meg minden, ilyenre nem használható? :P (bocsi, nagyon elszánt vagyok...) Egy a millióhoz hogy pont összefutottunk 800kmre Magyarországtól.
2014. júl. 9. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
fb.-oknak kimndottan sz*r a keresője, mégha lenne róla pár infód is nehéz lenne, nem tudom eléggé hangúlyozni, hogy lehetetlent akarsz :D
2014. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ahj.. :(
2014. júl. 9. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
kiírhatod ilyen oldalra,hogy mikor hol találkoztál és kivel (személyleírás) aztán ha az isten is úgy akarja és sokan megosztják talán el jut hozzájuk :D
2014. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
itt vagyok,engem keresel. Írj priviben
2014. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ihogyne még el is hiszem :D
2014. júl. 10. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is igaz, mert én vagyok az...én is emlékszem rád, bár nekem nem tetszettél, de apunak igen, irj privit és dobom a számát.
2014. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, oké, lassan tényleg kezdem felfogni hogy soha nem találom meg :P :D
2014. júl. 10. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!