Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SEGÍTSETEK! Smároltam a...

SEGÍTSETEK! Smároltam a legjobb barátnőmmel. Emiatt kell bűntudatot éreznem? (lentit is olvassátok el! )

Figyelt kérdés
Én és a legjobb barátnőm már elég régóta ismerjük egymást,nagyon jó most a barátságunk,rengeteget vagyunk együtt,az életemet is rábíznám.Ő még sosem smárolt,és mondta,hogy nem tudja hogy kell,én meg megmutattam neki,és tök sokáig csináltuk és nagyon élveztem. NEM VAGYUNK DIVATBISZEXEK,NINCS LESZBIKUS HAJLAMUNK,se semmi!!! Mindketten a fiúkra bukunk. Normális lányoknak vagyunk mondhatóak,sosem iszunk,se cigizünk,se drogozunk,úgyhogy kérlek ne gyertek ilyenekkel.

2014. júl. 19. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

2 nő barátságát a közös élethelyzeti cél alakitja ki.

Mindenkinek van mindenkiről szexuális véleménye. avagy vonzó e vagy nem. A szexuális vágyak ésa barátság, normális dolog, de papiron mivel ezt tanultuk, elitélendő. ami jó az nem mindíg helyes erkölcsileg. megkellene beszélned a barátnőddel hogy hányadán álltok. De szerintem ez csak egy kóbor csók lehetett. Hogy te mit érzel, aza lényeg. kövesd az ösztöneid.

2014. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen természetes dolog. Hidd el, hogy sokan csinálják, csak titkolják.
2014. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 19. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, emiatt nehogy bűntudatod legyen! Magyarázkodnod sem kell. Van ilyen, nem gáz.
2014. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És ha biszex lennél, vagy azok lennétek, akkor leszakadna az ég?

Mi az, hogy KELL bűntudatot érezned? Ha azt írjuk, hogy igen, akkor érzel, ha nem, akkor pedig nem?

Olvass egy kicsit a relationship anarchy -ról.

2014. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is smaroltunk mar legjobb bnommel, nem is egyszer. Mondjuk mi csak amikor mar volt bennunk vmennyi alkohol. Megallapitjuk mindig, hogy milyen jol smarol a masik, de ennyi:) Teljes mertekben heterok vagyunk, szoba se johet nalam pl, hogy nem azok vagyunk. Szerintem ne erezz buntudatot:)

21L

2014. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!