Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnátok, ha ezzel...

Ti mit gondolnátok, ha ezzel szembesülnétek egy barátotok kapcsán?

Figyelt kérdés
Találkozol valakivel, majd megbeszélitek, hogy tartjátok a kapcsolatot Facebookon, mert mindkettőtök számára az a legelérhetőbb, és legolcsóbb beszélgetési forma, mivel nem éltek egymáshoz közel. Erre te rákeresel a nevére a keresőben, és kiadja mindkét profilját. Az egyik régebbi, van sok ismerőse, ki van rendesen töltve a személyes adatok rész, meg ilyesmik, a másik pedig összecsapva van létrehozva, van kb maroknyi ismerőse, és kész. És téged erről jelöl be. Miért nem meri megkockáztatni hogy a rendes profiljában legyél ismerőse? Nektek ebből mi jönne le mint következtetés? 19L

2014. júl. 21. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik a nyilvános profil, ahol fü-fa-virág be van jelölve, a másik meg a privát, ahol csak azok, akik fontosak, akiket nem akar nyilvánosságra hozni.
2014. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én biztos rákérdeznék, mert egyszerűen nem tudnám hova tenni. Lehet van egy tök elfogadható magyarázata.

20L

2014. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam ilyet, és pont azért, amit az első (?) vàlaszoló írt. Az egyiken kb. mindenki ismerősöm volt, család/tanàrok/boldog-boldogtalan akivel valaha beszéltem és bejelölt, a másikon csak a legjobb barátaim. Csak a másodikra töltöttem képeket, posztoltam stb... azóta persze rájöttem, hogy be lehet állítani, melyik postomat pontosan kik lássák, de nekem akkor egyszerűbb volt egy teljesen másik profillal megoldani.
2014. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kettő van, az egyik ahol mindenféle netes meg összevissza ismeretlen van jelölve, ezzel nem nagyon foglalkozok, a másik meg egy olyan amin csak a fontosabb embereket jelölöm be, akiket személyesen is ismerek.
2014. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!