Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik (szinte) csak a neten barátkoznak, mert ott nem számít a kinézet?

Figyelt kérdés

szerintem ez hülyeség, a kinézet nem befolyásolja a barátságot. de olvastam valami ilyet valahol.

kort és nemet is írjatok :)


2014. júl. 23. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen... Mert oké az igazi barátságot nem befolyásolja de mondjuk aki nem igaz barát(csak érdek, hogy minél több ismerőse legyen) azt nyilván elriasztja, vagy suli első nap meg ilyenek. bemész és mondjuk egy nagy molett fogszabályzós szemüveges lányt látsz meg. oké te jó fej vagy és a kinézet nem számít hanem ami benne van de mást aki nem így gondolkozik elilyeszt. Ez egy szörnyű skatulyázási rögeszme (csúnya ő nem a barátom mert nem menő , szép te menő vagy) amit sajna az emberekkel született (a legtöbbel mert vannak kivételek) és nem lehet eltüntetni már évszázadok óta jelen van a társadalomban és ez a szomorú. + a mai világ ideálja a vékony tiszta arcbőrű szép lányok izmos fiúk. ezen sajna nem lehet változtatni... és sokan azért szeretnek interneten ismerkedni mert ott mondjuk egy cica a profilképed és elöbb megismernek és csak utána látnak ha vagy olyan bátor és küldesz egy képet a levelező társadnak netes barátodnak :) de ez csak az én véleményem :) 14/L :)remélem segítettem :)
2014. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, Kamureg :)
2014. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!