Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan utál a barátom?

Jogosan utál a barátom?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal, aki teljesen olyan volt mintha a bátyám lett volna. Azon ment a vita, hogy neki barátnője lett, engem pedig konkrétan lesz@rt amikor a legjobban szükségem lett volna rá! Talán túl reagáltam, olyanokat vágtam a fejéhez amiket már bánok, de az nevetséges, hogy szerinte minden az én hibám, amikor ő volt aki állandóan hazudott, és elárult.. Itt most nem is arról van szó, hogy szerelmes (annak örülök) de, hogy lehet valaki akkora s@ggfej, hogy magára hagyja a barátját (akit elvileg szeret) amikor az attól retteg, hogy bármelyik pillanatban megfulladhat??
2014. júl. 31. 15:27
 1/7 anonim válasza:
nem.
2014. júl. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
??? drogozol?
2014. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
igen te kurvha hagyd már békén! ő az én fiúm! hupsz...illetve tudd csak meg! most nagyon ki akasztottad, remélem tudod, tökre összeomlott! azt hitte barátok vagytok, és te durva voltál vele, nagyon. nem akart megbántani..
2014. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem jogos hogy van egy új élete és te abba úgy már nem férsz bele, nem olyan barátja vagy mint az iskolából egy haver, ez sosem lesz olyan, nem értem ezt miért nem érti némelyik ex :D Szerintem keress magadnak barátokat és hagyd, neki nem lesz kellemetlen, neked nem lesz csalódás.
2014. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
asztmás vagy, vagy miért fuldokolsz?
2014. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem vagyok az exe, nem értem, hogy ezt miből szűrted le
2014. júl. 31. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a fiú-lány barátságoknál, hogy ha az egyik szerelmes lesz, vége mindennek. Nekem is van egy fiú barátom, a legjobb, de sosem történt ilyen, és ez nagyon ritka, én fontosabb voltam neki, mint a barátnői, engem nem zavart, hogy barátnője van, azt a barátnőjét, aki hisztizett mert velem beszélget vagy ennyire közel állunk egymáshoz hagyta a francba, szerinte nem érdemes egy igazi barátságot tönkretenni egy lányért akivel előbb utóbb úgy is szakít, hisz még csak most vagyunk 19 évesek. A te barátod fontosabbnak tartott egy csajt aki úgyis átbassza, vagy úgyis vége lesz, szerintem nem tervezi vele az esküvőt...az ilyen nem is igazi barát, egyszerűen ne foglalkozz vele, persze rosszul fogod érezni magad, de ha belátod, hogy tényleg nem érdemli meg a barátságod jobb lesz, majd ha szakít a csajjal biztos bánni fogja, de már késő lesz, ez kicsit gonosz, de én örülnék, ha rosszul érezné magát a későbbiekben...
2014. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!