Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen szituban tényleg én...

Ilyen szituban tényleg én vagyok a rossz barátnő vagy igazam van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval legjobb barátnőmnek lett egy új pasija.Titkolni kell a kapcsolatukat.Most nem fejtem ki miért.Lényeg,hogy nem derülhet ki,hogy járnak.Csak én tudok a kapcsolatukról.

Utcán is bujkálniuk kell meg ilyenek.

Ez még azt mondom oké,ő gondjuk.

Viszont barátnőm mindig amikor találkozik a pasijával engem is visz,mert ha így,hogy 3-an vagyunk és meglátnak akkor abból nem vágja le senki,hogy ők járnak.


Nekem viszont már betelt a pohár,hogy ők ott enyelegnek,nyalják falják egymást. Én meg ott ülök mint egy idióta. Persze beszélgetnek velem,de azért elég sokszor csak egymásra figyelnek.


Amikor barátnőmnek mondtam,hogy menjenek ki este a parkba ott nem látja őket senki,de én haza megyek,mert nincs kedvem ezt nézni.Akkor meg "de hát a legjobb barátnőm vagy,segítened kell most,mert bajban vagyok"


Most erre nem tudtam mit mondani,kb 2 hete zajlik ez a sztori.De tegnapi nappal telt be a pohár.


Na meg az,hogy áthív örülök,hogy vele lehetek,mert mostanában sok dolga van keveset talizunk,beszélünk.

Erre mondja,hogy át jön most hozzám.Mondtam "oké gyere,de akkor nem kellett volna áthívnod".Lemegyünk,megyünk a srác elé.Mondom most ez mi? Csak 10 percet beszélnek a lépcsőházban és jön fel hozzám.Ja persze..Mondta,hogy most felmegy a sráchoz majd hív..Hát kb alibinek használ mostanság ahogy észre vettem,mert otthon elhintette,hogy átjön hozzám,velem jött el,közben a pasinál volt.


Nekem ez kicsit kihasználásnak tűnik,most jelen pillanatban.


Nem tudom mihez kezdjek,ma már akarok barátnőmmel beszélni,hogy ez nekem így nagyon nem jó,hogy este 9-10 től hajnalokig bujkálunk,ők enyelegnek.Aztán gondolnak egyet majd haza küldenek..mégis mi a szar ez?


2014. aug. 1. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap akartam vele beszélni,de már hívta a pasija,pedig 2 perce köszöntek el és már rohant fel,hogy írogassanak egymásnak..
2014. aug. 1. 12:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kiosztanám és megszakítanám a kapcsolatot. De ha megy könyörögni akkor se engedd vissza. Tőle sokkal jobb barátokat is találhatsz.
2014. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 shoona:D ***** válasza:

Szerintem mondd el neki hogy eleged van ebből,nem leszel tovább az alibije,és hogy igazán felvállalhatná a kapcsolatát a szülei előtt,mert ha ahhoz van képe hogy elszökjön hozzá,akkor ahhoz is legyen hogy felvállalja hogy van barátja.

Bár az ő szemszögét nem ismerjük,de erősen gyanús hogy neked van igazad.Mondd el neki h mit gondolsz,aztán ha azt mondja hogy igazad van,bocsánat,akkor megbeszélhetitek hogy ezentúl mi hogyan lesz,ha meg elkezd balhézni,akkor szerintem ennyit érdemelt az életedből...

remélem segítettem :)

2014. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vállalhatja fel ezt a kapcsolatát a szülei előtt.

Erre még én is azt mondom,hogy nagyon nagy dolog lenne ha ezt felvállalja.Konkrétan családi háború.


De amint találkozok vele tisztázom ezt, vártam pár hétig azt hittem lesz vmi változás.De nem lett.

2014. aug. 1. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök bunkó a barátnőd. Kihasznál téged, nagyon durván és még az sem érdekli, hogy amikor lebukik (mert le fog, az holtbiztos, évekig nem lehet ezt játszani) akkor te is bajba kerülsz majd. Szerintem ne hagyd magad hülyének nézni, ez nem barátság így.
2014. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a barátnőd lotyó.

a vak is látja azért titkolózik, mert megcsalja az igazi párját!

nem támogatnám semmiben, mert lehet a legjobb barátnőd is,

de mától nem az mert nem szakít rád időt

2015. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta is barátnők vagyunk.Az ő viszonyuk kb 1-1,5 hónapig tartott szóval a nyáron csak,de elbeszélgettem vele elég alaposan akkor és változtatott a dolgokon :)
2015. jan. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!