Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, ha ezek után nem...

Jogos, ha ezek után nem nagyon akarok barátkozni vele? Vagy mit tegyek? Barátkozzak meg a helyzettel?

Figyelt kérdés

A gimiben összebarátkoztam egy lánnyal és két sráccal, mi négyen lettünk egy csapat (két fiú, két lány, én vagyok az egyik lány). A gimis évek alatt nagyon jóban lettünk, nyartanta is sokat találkoztunk. Most érettségiztünk, még mindig jóban vagyunk, úgy ahogy.


A csaj anyja nagyon félti mindentől a lányát, alig engedi kimozdulni, barátai sem nagyon vannak, sőt. Ahogy mesélte, nem nagyon jön ki az anyjával. Mondta, hogy ha az osztályképeket megkapta és meglátta, mindenkit kibeszélt, sok rossz dolgot mondott az osztályról, kép alapján. A csaj sok mindent elmond az anyjának.


A csapatból én és az egyik srác kicsit merészebbek, 'bevállalósabbak' vagyunk. Ha a portás nem akart minket kiengedni, kiugrottunk a földszinti ablakon, meg ilyesmi, de orbitális butaságot sose csináltunk (csak talán azt, hogy szóbeli érettségi utolsó napján, a banketten egy üveg pezsgőt lenyúltunk). Ezeket a dolgokat is elmondta a csaj az anyjának.


Pár hete volt egy 'négyes találkozó', ahol a csaj elmondta, hogy az anyja nem nagyon akarja, hogy velünk barátkozzon, mert 'belevisszük a rosszba'. Itt jegyzem meg, hogy a csaj sosem volt benne semmilyen 'hü_yeségben'. A csaj azt is elmesélte, hogy 30.000 Ft eltűnt náluk és az anyja meggyanúsította a lányát, hogy 1000%, hogy ő lopta el, hogy nekünk adja a pénzt. Ezért átnézte a Facebook-os üzeneteit, e-mail-jeit, mindenét. Legutóbb is úgy találkozott velünk, hogy az anyjának nem mondta el.


Tartok attól, hogy az anyjának a legközelebbi húzása az lesz, hogy a rendőrséget fogja ránk hívni, vagy nem is tudom. Már nem is nagyon írok a csajnak, nehogy az anyjával beszéljek 'véletlenül' a neten.


Az anyja teljesen uralni akarja -az egyébként nagykorú- lánya életét.


Mennyire normális ez? Mit tegyek?


18l



2014. aug. 2. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Jogos. Én se nagyon barátkoznék vele, lényeg, hogy ne nagyon tudjon a titkaidról, dolgaidról.
2014. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a csajnak kéne hallgatni az anyja előtt. itt rajta mulik a dolog, ha ő nem mond el mindent akkor mehet minden tovább

mondd meg ezt neki.

2014. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!