Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátom...

Az egyik legjobb barátom napok óta nem válaszol fészen, pedig fent van. Én sem válaszoltam neki 4 napig, mert beteg voltam. Meg sem nézi, akkor nem is érdekli?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálja a legjobb barátnőm,bár én mindig megnéztem,ha ő írt...már ha írt önmagától.De úgy döntöttem,hogy pár napig nem írok neki sem,meg szinte senkinek sem(csak akikkel most ismerkedtem össze),és pihentetem az ismerősi körömet.Meglátom,hogy ki az,akit érdeklek,ki az,akit nem.Akit nem érdeklek,azt nem törlöm,de nem írok neki szerintem többet.Lehet,hogy néha sok voltam,és ezért nem írnak annyit,vagy az istentudja...

...szóval lehet,hogy te is sokat írtál,vagy épp azaz,hogy most ő is megmutatja,hogy milyen az,ha nem írnak neki választ.

2014. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kellene már szakadni arról a nyamvadt facebookról. Ha valamire kíváncsi vagy, hívd fel a barátodat, ne üzengess neki.
2014. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy kérdezd meg itt, miért nem válaszol.
2015. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!