Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert ennyire bunkok es...

Miert ennyire bunkok es levakarhatatlanok?

Figyelt kérdés
Nem kedvelem a noi ferfi baratsagokat. Sose hittem bennuk. Tobb ferfi ismerosom is volt akivel szimplan csak beszelgettunk. De ereztem hogy ok nem csak a neten szeretnenek beszelgetni. Az egyik akkor is ram ir mikor eppen randira keszul. A masik beszamol arrol mit csinal a baratnojevel. Stb. Kb nem erdekel. Van nekem is parom. Dolgozom. Kikapcsolodok stb... de ezek a ferfi ismerosok folyton csetelni akarnak. Van akinek mar nem is valaszolok mert nem akarok. Van akinek folyton bunkozik, de nem ertem miert. En nem tartok kiseloadast arrol hogy a parommal mit csinalok. Vagy hogy hol vagyok kikkel. De ez a bunkozas mar kezd idegesiteni. Foleg hogy ok nem a pasijaim. Inkabb a baratnoimmel beszelgetek.
2014. aug. 8. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

" Inkabb a baratnoimmel beszelgetek. "


-oké,tedd ezt,mi engedélyezzük,pá

2014. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek.csetelsz?
2014. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

hol van itt bunkózás?

elmesélik mik történnek velük

ha nem tetszik,mond meg neki,hogy téged nem érdekel,hogy kivel,mit csinálnak

2014. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
éppen ez az, hogy nem csetelek. csak akkor megyek fel, ha a jelzi vki írt. ők nem olyan ismerősök mint a többi, a legtöbb olyan aki akar tőlem valamit, de hiába írom hogy hagyjanak békén. tiltom őket, van aki új reget csinál és arról. aztán beszólogatnak mekkora r... vagyok hogy nem állok velük szóba. de közben nekik vannak barátnőik. szóval nem értem miért nem velük foglalkoznak. időm meg pláne nincs csetelni. mivel egész nap dolgozom és a párommal barátaimmal vagyok. telefonon jönnek az értesítések, amiket nem tudok letiltani
2014. aug. 10. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!