Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj, ha török sráccal barátkozom?

Baj, ha török sráccal barátkozom?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem a neten egy török fiút és tök jól elbeszélgettünk. Kedves, orvos szeretne lenni stb. Ha be van lépve, mindig ír. Skype-címet is cseréltünk, de ott nem tett semmit. Lehet csak nem nézte, vagy nem az, akinek mondja/láttatja magát. Erre lennék kíváncsi, mert amúgy kedves. 17/l

2014. aug. 11. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, és szerintem más idegen embernek sem, egyedül csak a kedves szülők nem örülnének annak, ha mondjuk helybeli volna ez a gyerek, és egyszer csak nem mennél haza egy szórakozás után.

Szerinted ha itthon a szomszéd srác is csak azért volna veled kedves normális hogy hátha egyszer sikerül összefeküdnie veled, akkor ismeretlen külföldiek mivel másabbak?

22F

2014. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj.

Bár szerintem ne add ki magad.

Viszont a személyes találkozóra elég kevés esély van és személyes tapasztalat, hogy a csak netes ismertségek egy idő után elsínylenek..

2014. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Majd megaláznak
2014. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerősöm kiköltözött az országba, azóta gyermekei is születtek és nagyon szeret ott élni. Szerintem nem biztos,hogy csak azért mert török, csak rossz szándékú lehet. Bár lehet, csak én vagyok naiv.
2014. aug. 11. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem baj, csak ne szeress bele.
2014. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia.

Mıert lenne baj? Török ferjem van a Facebook-on ısmerkedtünk meg. teny sok könnyed kalandot keresö ıs van de erre hamar ra fogsz majd jönnı.Mı 4 honapon keresztül csak baratkoztunk a hobbyjaınkrol levelezgettünk meg csak fenykepet sem lattunk egymasrol a profılkepeınk a kutyaınk voltak. 4 honap utan beszeltünk elöször webcamera ugy hogy az ö edesanyja ıs ott volt. Kesöbb egy ev utan mentem hozza latogatoba de persze közben ıs mınden nap beszeltünk webcameran mınden este a munka utan ahogy hazaert ö ıs meg en ıs...Ket hetre mentem kı nyaron termesztesen akkor mar eleg "komoly"nak mondhato volt a kapcsolta azert az ıdezöjel mert szemelyesen nem talalkoztunk,eljöttem ıtt voltam 2 hetet a ruhaımat mar haza sem vıttem,vısszamentem Magyarorszagra mındent elrendeztem es jöttem ket honap mulva vıssza,összehazasodtunk azota ıs ıtt vagyok,elek,harmonıaban,es eletem legjobb döntese volt,ıgaz az ıszlamot felvettem mert a kulturalıs különbsegekkel hosszu tavon nem müködhetett volna a kapcsolat ezt tısztan ereztem.Nagyon szeretek ıtt elnı szeretem azt amıt kaptam,erzelmıleg. Neked ıs sok sıkert kıvanopk :)

2015. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!