Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm folyton olyan...

A barátnőm folyton olyan helyekre hiv, ahova tudja jól, hogy nem szeretek elmenni. Ő szereti ezeket a helyeket.17l?

Figyelt kérdés
Ha nem megyek vele folyton haragszik. Általában kávézókba szokott hivni, ami költséges, vagy strandra, ahova tudja jól, hogy nem megyek, mert nem szeretem mutogatni magam. Hogyan vegyem rá, hogy ne ilyen helyekre menjünk? A városban más helyeket nem ismerünk. Volt amikor bulizni is elhivott, de én nem akartam menni és duzzogott. Ő az egyedüli barátnőm és nem szeretném elvesziteni

2014. aug. 14. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én elmennék vele szívesen ezekre a helyekre! ki a barinőd? :)
2014. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hova szeretsz elmenni?

Miért nem hívod el vhova te?

2014. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én általában más városnapokra hivom, koncertekre, ő jön, csak mindig eszembe juttatja, hogy én nem megyek vele. Nem szeretem a pénzt csak úgy kidobni drága cuccokra
2014. aug. 14. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Jó, de városnapok nincsenek örökké.

Egy kávé azért nem olyan baromi drága.

Arról meg mit tehet szegény csaj, hogy te nem vagy kibékülve magaddal és nem mersz strandra menni, hanem inkább otthon siratod magad.

Bocsi, de te egyáltalán nem vagy kész alkalmazkodni, így ne is csodálkozz, ha ez az egy barátod se marad.

2014. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kössetek kompromisszumot. Mondd meg neki, hogy ő sem szívesen menne olyan helyekre, amiket nem szeret, képzelje magát a helyedbe.

Egyébként tényleg egy kávé nem drága, azt bevállalhatod.

A strandot megértem, én is ismerek olyat, aki nem szeret olyan helyre járni, és habár nem értem, mert nincs baj az alakjával, mégsem erőltetem.

2014. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!