Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátom...

Összevesztem a legjobb barátommal, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátok vagyunk és pár napja összevesztünk. :(


Mindketten kicsit feszültek voltunk, aztán ő a fejemhez vágott dolgokat, amikkel nagyon megbántott, én meg nem szóltam vissza semmit, mert nem akartam én is megbántani, de én meg erre otthagytam.


2 nappal később írt egy rövid üzenetet, de mintha mi sem történt volna, mintha össze se vesztünk volna. Én erre nem válaszoltam, mert nem is tudtam mit és azt is szeretném, hogy bocsánatot kérjen, mert nagyon megbántott. :(


Már nagyon hiányzik, de ha nem ír és nem látja be, hogy mennyire megbántott, akkor mi van?

Ha én írnék neki, akkor csak azt érném el, hogy nem fogja érezni a súlyát annak, ahogy viselkedett, nem? :(



2014. aug. 14. 16:34
 1/9 A kérdező kommentje:
(Ő fiú, én lány. De csak barátok vagyunk.)
2014. aug. 14. 16:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, ne vádaskodj csak mond, el hogy te nagyon megbántódtál azon amit ő mondott. Ne tégy úgy mintha misem történt volna, mert egy idő után ez úgysem működik.
2014. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megírnám, hogy megbántott ezzel és ezzel.
2014. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát írjak neki, hogy arra várok, hogy bocsánatot kérjen?
2014. aug. 14. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ne így konkrétan, de igen, tedd ezt!
2014. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is gyakran megsértek embereket anélkül, hogy észrevenném, nem vagyok gondolatolvasó. De erre találták fel a beszédet.
2014. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, de mivel otthagytam csak leesett neki, hogy megbántott.. :(
2014. aug. 14. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy azt akarod, hogy bocsánatot kérjen, mert ha csak azért kér, mert te az mondod neki, lehet hogy nem lesz őszinte. De ha mondod neki, hogy megbántott, és elmondod, hogy szerinted miért nem volt jogos, amit mondott, akkor talán észbe kap, hogy bocsánatot kellene kérni.
2014. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem mondasz ki valamit, ne feltételezd, hogy tudja.
2014. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!