Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nemtudom miért ide írtam de...

Bomber831 kérdése:

Nemtudom miért ide írtam de mindegy, a lényeg hogy az normális hogyha egy 13 éves lány tangát hord? 13L

Figyelt kérdés
13 vagyok es baratnomek is annyik de en nem hordok tangat meg nemtudom nemigazan szeretem kirakni a p*csamat cs*csomet mar bocsi a kifejezesert, de ők ezt csinaljak, meg nemtudom lehet hogy én vagyok lemaradva, de velemenyek?

2014. aug. 15. 20:46
 1/8 anonim válasza:
Szexi tud lenni
2014. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy ők tetszeni akarnak a fiuknak. Ha te még úgy érzed nem jött el az ideje, és nem érzed benne jól magad ne csináld. Ma már minden elég érett kinézetű tini ezt hord 50 éves korig.
2014. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is azt hordok és nem p*csakitevés hisz nadrág van rajtuk. Egyébként van, aki azért hordja, mert kényelmes, én is azért. Plusz gáz ha átlátszik a bugyi vonala.

14/l

2014. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De 13 éves...najó nemtudom lehet hogy így van jól
2014. aug. 15. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináljon amit akar, ő dolga lesz*arom. Ajánlom neked is, sokkal könyebb az élet ha kevesebb dolgon rágódsz. Dédnagyapám orvos volt, őt a stressz ölte meg.
2014. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Normális e vagy sem, sokan hordanak már a te korodban. Valaki ezért, valaki azért; de nem kötelező! Miért lennél lemaradva azért, mert nem hordasz tangát? Te nem szeretnél, ennyi :)

Lehet később megtetszik, lehet nem, ez kizárólag RÁD tartozik. Én pl a mai napig nem horok, mert kényelmetlen (atyauristen, mennyire az... egy napot nem bírtam ki benne), és láss csodát: boldog, teljes életem van nélküle is. :)

Semmivel nem vagyok hátrébb, mint a többiek, szóval te se leszel, ne aggódj.


(18/L)

2014. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Am fiúként nekem nem jön be a tanga egy csajon :/
2014. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ksztella válasza:
Fogalmam sincs,nem gondolkodom a 13 évesek "agyával". Ha csak azért hord tangát,hogy ne látszódjon át a nadrágon a bugyi akkor még oké..
2014. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!