Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri kockáztatni? Többi...

Megéri kockáztatni? Többi lent (hosszú de lécci olvassátok el)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,a szomszédunk a balatoni nyaralónkban.A családjaink már a nagymamám óta jóba vannak és ez a fiú is jófej


Namost;iszonyat cuki és volt egy pillanat;ketten voltunk pakoltunk be a kertből már majdnem minden bent volt csak egy pokróc nem együtt nyúltunk érte de ő vette el leterítette magához húzott és leültünk a csillagok alá;


Átkarolt én meg hozzá bújtam ez még nem volt fura régóta jóba vagyunk de most elkezdett bókolni olyanokat mondott hogy csak velem jó itt lenni meg ilyenek


Ekkor jött az anyukám hogy igyekezzünk


Lépjek én vagy várjam meg őt vagy ő már lépett is vagy inkább hagyuk?



2014. aug. 16. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lépett valamilyen szinten, apró jeleket te is küldhetsz felé, amivel jelzel neki (pl érj hozzá, becézd) Sok sikert!
2014. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Várj. Ha komoly a dolog, úgyis lépni fog. Elvégre ő a férfi.
2014. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj. Egyértelmű, hogy nagyon tetszel neki :)
2014. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akart döngetni a pokrócon.
2014. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ne vidd tulzásba a "lépést" mert ahogy fent is említették, még is csak ő a férfi, de apró jeleket nem árt ha adsz,mert így biztos lehet abban hogy te is benne vagy a dologban.(ez alatt a járást értem)

Sok sikert!! :)

2014. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig léphetsz nyugodtan.

Ez az "ő a férfi/fiú" ez azért mostanában már bőven nem olyan fontos, mint régen. Egy lány is ugyanúgy kezdeményezhet.

Ráadásul ő már megtette az első lépést, elég konkrétan, szóval most vár valamiféle visszajelzésre. Add meg neki. :)

2014. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a csodába! Maholnap vége van a szünidőnek, és nem találkoztok egy csomó ideig.
2014. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!