Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet egy normális...

Miért nem lehet egy normális fiú barátom?

Figyelt kérdés
Fiúkkal sokkal jobban elvagyok és kijövök mint a lány barátaimmal.Azonban mindig elfajulnak a dolgok.Vagy finoman célozgatni a szexre vagy mint ma is kijelentette nekem amikor kettesbe voltunk az egyik fiú haverom hogy feláll neki.Most erre mégis mit mondjak?Komolyan rosszul vagyok.Elmegy az egész kedvem mindentől.Pedig egyáltalán nem vagyok se szép és nem teszem ki semmin és nem is teszek célzásokat csak barátkozok.De akkor miért történik ez?

#barát #miért viselkednek így?
2014. aug. 18. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Most vágja le a farkát vagy mi? Szerinted ő tehet róla?:D
2014. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

basszus! kb. nálam is folyton ez van... :/

én nem akarom elrontani, mert é is valahogy a fiúkkal jobban kijövök, de ők mégis nem fogják fel, hogy én csak barákozni szeretnék

pedig én nem mondom magam szépnek és én sem teszem ki semmim

imkább kedves és jókedvű vagyok :) nem értem

2014. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem mondom hogy vágja le csak hogy ne hozza a tudatomra.főleg úgy ne amikor kettesben vagyunk.pl ha meglátna egy csajt és arra mondaná akkor még vicces is lehet a szitu de így kissé még ijesztő is.
2014. aug. 18. 12:20
 4/24 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet a fiú ''barátokkal''...
2014. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ilyen az osszes :) csak van aki jol titkolja. Ugyhogy ez van ezt kell szeretni. Aki sunyit az meg rosszabb. Ettol meg lehet valaki normalis. Majd kinovik idovel. De amig fiatal addig a termrszet is erre kodolja oket. Ez olyan evidencia mint hogy az eg kek. Inkabb orulj neki hogy nemi osztoneit felkorbacsolja a jelenleted. Hidd el ha forditva lenne sokkal jobban zavarna.
2014. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De az a gond hogy ezek után már nem tudok barátként tekinteni rájuk sőt rájuk sem tudok nézni esetekben.Hidd el jobban örülnék neki ha az ellenkező eset történne.Ez most felkavart.
2014. aug. 18. 12:44
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
És itt van egy férfi aki meg itthon ül és nem tudja mit kezdjem magával unalmában. A csajozáshoz túl béna, évek is eltelhetnek mire kijön a száján egy kedvellek szó, ami eddig sosem jött ki. Az ilyenek mint én itthon ülnek, jó messze mindenki mástól.
2014. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy kapcsolódik ez a tény a kérdésemhez,de az interneten is lehet ismerkedni ezen ne múljon.Viszont nem mondtam hogy legyenek ilyenek a fiú barátaim,csak legyenek barátok.Tudom, már nem az Óvodában vagyunk ilyenkor korban előtérbe kerül a nemi élet,de szerintem vannak határok.Én is egyértelműen kitudnám fejezni a vonzalmam ha akarnám de ennek a közelében sem voltam.
2014. aug. 18. 13:06
 9/24 anonim ***** válasza:
A netes barátságokat nem nekem találták ki. Meg ez így túl könnyű neked, így persze, hogy nem mondok semmi "áll a ..." kezdetű dolgot. :D Hány éves vagy?
2014. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Azért nem kell egy kalap alá venni minden fiút. Velem például sosem történt ilyen, pedig szinte csak lányokkal barátkoztam/barátkozok, viszont sokuknak túl "reális" vagyok, ezért nem barátkoznak velem.
2014. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!