Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeptembertől kollégiumi...

Szeptembertől kollégiumi szobatársam lesz az általános isklai osztálytársam aki folyton követ és leszégyenit a kényes és gyerekes viselkedésével. Altalánosban kiáltam mellete de ezzal magamnak csináltam rosszat?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani de én szeretnék beilleszkedni és barátkozni. Nem tudom mit kéne tenem. Tudtok tanácsot adni? 14/L

2014. aug. 20. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálhatsz majd beszélni a koli igazgatóval, hogy tegye őt külön vagy téged másik szobába
2014. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, megengedik a szobacserét, csak kérni kell, elmondod a problémád beköltözésnél a nevelőtanárodnál és átraknak másik szobába. nem egy ilyen van, hogy valakik nem jönnek ki egymással, akikkel meg kijön, más szobában laknak. Csak tudni kell erről a tanárnak és megoldja a helyzetet
2014. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez jó megoldásnak tűnik de attol még követni fog, és a szülei kiveszik őt a koliból
2014. aug. 20. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, miért nem tartasz igényt a barátságára. Lehet, hogy nagyon megbántod, de különben sosem szabadulsz meg tőle.

Az pedig, hogy az új osztálynak/kolis haveroknak elmagyarázod, hogy ti nem is vagytok barátok, téged minősít, mert akkor miért hitegeted a lányt.

Egyébként tudom, milyen rossz, de sajnos így is-úgy is meg fogod bántani, akkor már válaszd a korrektebb lehetőséget.

2014. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte. Lehet hogy neki is jót tenne, mert rájönne hogy nem jó amit csinál.
2014. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megfogadom öket és elmondom neki még ha megis bántom és beszélek a kolis igazgatóval is.
2014. aug. 21. 13:59
 7/7 Nina Hell válasza:
Szia, tudom hogy már régi kérdés, de megkérdezhetem melyik koleszba jársz ? Köszikke <3
2016. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!