Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt velem? Nem...

Miért csinálja ezt velem? Nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
Van egy fiú "barátom", akivel legjobb barátságból szerelem lett, viszon elég bonyolult volt ez az egész! Én olyannyira beleszerettem, hogy 20.án volt 1 éve ez az egész sztory, de még mindig az éjszakáimat "álmatlanná" teszi...Közben 1 hete, még Fb-ről is letörültük egymást, hogy hátha könnyebb! Errefel, ma rámír, hogy holnap legyek délután xy órakor xy helyen, mert most jön haza külföldrőr (ott él) .... Akkor most mi van azzal hogy nem akarunk semmit tudni egymásról?????? Én még mindig szeretem! Sehogy semmi és senki nem tudja kiverni a fejemből... :/ Segítsetek, kérlek!

2014. aug. 23. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
dugni akar.
2014. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Perpillanat van barátnője, aki megcsalta őt, viszont még együtt vannak! 2-3 hete! Ezért, mégkevésbé értem, de mindenkitől azt hallom, hogy látom hogy nem boldog, ismerem és tudom hogy neki ez így nem a tökéletes...
2014. aug. 23. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
jaj, istenem. muszály ezt benyögni elsőre, nem biztos, hogy a szex kell neki. lehet, hogy az érzelmei ismét erősődtek a kérdező iránt, vagy szimplán hiányzott neki és látni akarja, esetleg még ő is szereti a kérdezőt és újra akarja kezdeni az egészet
2014. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha téged szeretne nem a barátnőjével lenne, ezen nincs mit szépíteni. Távolság ide vagy oda, a többi csak szövegelés. Lehetsz naív és hitegetheted magad mindenféle idióta kifogásokkal, ahogy ezt tetted is a válaszodban, de attól még nem lesz másképpen semmi...
2014. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

megcsalta a barátnője, elégtételt akar, pl ő is megcsalni valakivel. veled. vagyis utánad érdeklődik.


dugni akar

2014. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!