Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen életvitel mellett...

Ilyen életvitel mellett meglehet majd oldani, hogy heti többször is találkozzak legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm össze költözik a barátjával (Pesten). Barátja rengeteget dolgozik,jó részt este,meg hétvégén van otthon.

Szeptembertől dolgozni fog barátnőm.Reggeltől d.u. 5-6-ig biztos.


Nekem is kilátásban van több meló.Majd eldől melyik lesz,milyen beosztással.


Ha mindketten dolgozni fogunk.

Alig lesz idő találkozókra :/


Mi pedig minden nap/minden másnap együtt lógtunk (egész nyáron nem volt melónk).


Tudom fel kell nőni,de ő az egyetlen barátnőm.Rajta kívül nincsenek barátaim.

Nekem párom sincsen.

Szóval nélküle elég unalmas lesz az életem.

Amikor mindketten dolgoztunk akkor is esténként mindig össze futottunk pár órára (5 percre laktunk egymástól)

Most már nem lesz :(


2014. aug. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Skype kamerával? Ott is lehet trécselni, akár órákat is. És mellette lehet csinálni a házimunkát.
2014. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz :)

Neki Iphone-ja van szóval ő még Facetimme-on is tudna velem beszélni,de nekem nem Iphonom van és még elől sincs a telómnak kamerája.Bár szeptemberbe jár le a szerződésem,akkor újítom meg,plussz veszek egy másik telót.


Viszont én jobb szeretem a személyes találkozókat.

Na meg pl bulizni is csak úgy lehet ha találkozunk.


Majd csak megoldjuk vhogy.

2014. aug. 24. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, majd megoldjátok :)
2014. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hatással lenne e a barátságunkra,hogy ritkábban találkozunk.Bár beszélni nyilván minden nap beszélnénk,legalábbis én remélem.
2014. aug. 24. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet, hogy a barátnődnek innentől kezdve fontosabb lesz a barátja, akivel összeköltözött, mint a barátnője. Tehát várható, hogy egy kicsit kevesebbszer fogtok találkozni, mint eddig.
2014. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanis az összeköltözés melléktermékkel jár, úgy mint mosás, főzés, takarítás, bevásárlás, varrás, egyéb tevékenységek. A barátnő másodlagos már ilyenkor.
2014. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom :/
2014. aug. 24. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!