Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Angliában magyar tinik! Ti...

Angliában magyar tinik! Ti hány évesen költöztetek ki? Milyen gyorsan tudtál barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Én 15 éves vagyok, két hete kint vagyok és még senkit nem ismerek, és mindjárt suli és kezdek ideges lenni. Segíííítsetek, egyáltalán hány magyar tini van kint angliában?

2014. aug. 24. 20:13
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg Petra Szicso youtube csatornáját. ő is ilyen és valamelyik videójában elmeséli az ilyeneket. egyébként meg semmi okod félni ismerkedés szempontjából ugyanolyan mint amikor itt Magyarországon mész suliba. Ha beszéled a nyelvet nem lesz baj. ha nem akkor majd megtanulod :)
2014. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megértem hogy milyen érzés. 11 évesen költöztünk ki és kb. 8-9 hónapja vagyunk kint és úgy beszélek mintha már két éve kint lennénk, ezért a suli miatt ne idegeskedj. Nagyon sok magyar van Angliában. Vannak Facebookon csoportok is pl.:Angliai magyarok meg stb. De attól is függ, hogy mennyi magyar van, hogy merre laksz. Én Bournemouth-ban élek és itt nagyon sok a magyar. Melyik városban laksz?
2015. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!