Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha barátnőm nem ir rám egy...

Ha barátnőm nem ir rám egy hétig akkor nem vagyok neki fontos? Szeretném ha ő keresne engem, de félek, ha nem irok rá, megszakad a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 éve ismertük meg egymást és nagyon hamar jóba lettünk. Fél éve még vidáman és sokszor rámirt, kereste a társaságom, meghivott hozzájuk...mostanában viszont mindig én irok rá, és mindig rossz kedvű, próbálom felviditani de attól félek hogy rám haragszik, bár azt mondja hogy nem.

Most egy hete nem irtam rá,mert szeretném érezni hogy fontos vagyok neki, de mivan ha ez em igaz és soha nem fog keresni?

Melyik szerintetek?

1. Ez normális és egy kapcsolatnak csak az elején kedvesek egymással az emberek, utána unottá válnak, ergo el kell fogadnom

2. Depis és nem csak velem ilyen hanem mindenkivel mert elzárkózott a világtól->meg kell probálnom megvigasztalni

3. Rám haragszik vmiért/ elege van belőlem -> kibékülni, vagy felhagyni vele... (erre nem lennék képes, folyton ezen jár az eszem már én is tök depis vagyok miatta..)



2014. aug. 30. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. tűnik valószínűnek.

Rád csak nem haragszik, mert beszélt veled amikor rá írtál.Ha tényleg haragudna nem válaszolt volna.

Biztos valami kellemetlen történt vele, és ezért nem ír rád.

2014. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ádám bácsi és Éva néni nagyon sok esztendő eltelt, facebook meg csak 7 éve van. Hát azért el voltunk valahogy.

Sírni valóan szánalmas, amikor valaki egy közösségi oldalon éli az életét.

2014. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van valakije és leszar. Nem rossz kedvű, maximum unott. Ha nem írsz rá, annak csak örülni fog.
2014. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!