Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért fáj ez ennyire? Pedig...

Miért fáj ez ennyire? Pedig tudom, hogy engem (is) szeret és mégis.

Figyelt kérdés

Összebarátkoztam egy lánnyal már 2. éve (felnőttek vagyunk már mindketten) és mostanra nagyon bizalmas,erős kapocs alakult ki közöttünk. Teljes mértékben megbìzom benne és ùgy érzem ő is bennem,szeretünk együtt lenni. Sokszor még munka után este összeülünk egy òrácskára teázni,borozni,beszélgetni egyet és a szabadnapjainkon is sok időt töltünk együtt. A párjaink jòl kijönnek,közös programokat is szinte csak velünk szerveznek.

Mégis legjobb barátnőjének egy olyan lányt nevez,akivel bár egymástòl gyalog 10percre laknak csak havonta vagy kéthavonta találkoznak és bármilyen kapcsolatban is csak 1-2heti kapcsolatban vannak.

Tudom ez nem verseny,nem is ez a célom csak nem értem mit csinálok rosszul és akkor azt sem,hogy akkor nekem "hol a helyem".

Örömben,bánatban tényleg engem hìv,nekem tényleg a legfontosabb barátnőm,aki valaha volt. :(



2014. aug. 31. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a másik lány valószinű gyerekkori barátnője.Nekem is van,mi is keveset találkozunk,de össze sem hasonlítható a 2-3-4 éve alakult barátságokkal.Ez erősebb kapocs bármelyiknél!
2014. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát akkor tényleg többet képzelek bele a dologba,mint ami valòjában. :(

Köszi.

2014. szept. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!