Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennyit jelent neki a barátságu...

Ennyit jelent neki a barátságunk? Több lent

Figyelt kérdés

előzmény( a lényeg a vonal után ha nem érdekel)

11-12osztályt éretségit vele egyutt raktam le aztan úgy volt hogy mivel ő neki szakmája van ezért ő leteszi mellé az élelmiszer technikusit (2 +ha akarsz 1év szakosodas) és mivel nekem nem nagyon jönnek be a környező 2iskola szakmái ezért maradtam én is ... erre kiderült hogy ő nem jöhett mert szeptemberben tőlti a 22-t és csak 21eves korig lehet napalin lenni (régen 1-2 éve 23 volt a határ) de szerintem egy kérvény megoldotta volna a gondot ,talán ...

de ezis ködös mert nem mondta hogy elküldte-e valamit küldött mert láttam..



_________

nem várom el hogy minden nap találkozzunk 1hónapba 1x is bőven elég lenne számomra de ma is be jött a városba venni ezt azt és nekem baxot szólni hogy jon pedig nyaron megbeszéltűk hogy szól ha jön be es szolt is párszor aztan egyszer nem tudtam menni mert le késtem a buszt es az ota tobbet nem hivot ....pedig irtam hogy bocs stb .es buszon ultem es lattam hogy ott ul az allomason es varja a buszat ami 1óra utam jott az enyem után de ha szolt volna akkor en is a kesobbivel megyek mint regem es ugy nezet ram mint valami vad idegenre ,bus komor fejjel. de ugy latszik en nem erdeklem öt mint regi legjobb barat igaz a csajához is 1hónapba 1-2x jár ...



(pár utó tortenet ha van kedved ) es facbookon se ir regen o irtnekem aztan en neki ,szuli napjan is en irtam facebookon neki o meg baxot irni valamit is es hazudozott hogy nem volt fenn pedig lattam hogy egesz este fenn volt ...



az uj osztaly meg qrva rosz senkivel nem tudok beszelni mert klikkesednek



(a helyesírási hibákért elnézést kérek )



2014. szept. 1. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hova klikkel az uj osztaly, nem ertem?

Bela (70f)

2014. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megbolondulnék ha legjobb barátnőmmel havi 1x találkoznék.

Az meg,hogy a párjához is havi 1x-2x jár.Milyen lány az aki ezt eltűri? Egy párkapcsolat kicsit többről szól.Ahogy a barátság is,ápolni kell őket.


A te "barátod" valószínű leszar nagy ívből.


Évfolyam társakkal nem próbálkoztál barátkozni?


Nekünk gimibe volt egy csaj aki az osztályból eléggé kivette magát ahogy csengettek ment egy másik osztályba,onnan voltak barátai is.Csak bejárt az órákra aztán ennyi.Se kirándulásokra,se sehová nem jött.Másik osztállyal ment kirándulni.Amúgy ezt nem tudom,hogy a tanárok hogy engedték meg.Na mind1.


Talán máshol barátkozz :)

2014. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 éve úgy csináltam amikor még a haver szakmát végzett és voltak más osztályból haverjaim akkoriban nem ismertem és az akkori osztály döntő többségét ami szintén lány volt és mindenki ment amere látott én meg kuksoltam a teremben ha nem mentem sehova, de mára már 1embert ha még ismerek az iskolából aki szintén xarik rám....



A havernak a nője fülig szerelmes belé a csaj akart vele járni ő kezdeményezet stb.

világosan megmondta a csajnak ha nem tetszik keres mást jobbat és persze jó párszór meg is csalta, és amikor a barátnője vissza hallota hogy megszxpatta x csajt akkor kérdőre vonta és akkor is azt mondta


"ha nekik hiszel mint nekem akkor keres mást punk-tumm.... "

2014. szept. 2. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!