Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy érjem el, hogy megint...

Hogy érjem el, hogy megint ugyan olyan legyen a kapcsolatunk, mint régen és újra fontos legyek neki?

Figyelt kérdés
Vagy ha egyszer megromlik egy barátság akkor már sehogy sem lehet ugyan olyan,mint régen? Ha még is akkor hogyan? Most sem vagyunk rosszban,de már nem beszélünk annyit,mint régen és erre még az is rátesz egy lapáttal,hogy mindketten új suliba kerültünk. Valahogy eltudnám érni,hogy újra fontos legyek neki? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2014. szept. 1. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Nem foglalkozik velem a barátom pedig nagyon jóban voltunk és ez már fél éve így megy. Nem tudom mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok. :( sajnálom ami veled történt szerintem nincs remény.
2014. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!