Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnénk barátságunk...

Mit tehetnénk barátságunk érdekében?

Figyelt kérdés

Mindig is jobban kijöttem a fiúkkal, mint a lányokkal ( magam is làny vagyok), a legjobb barátom fiú. az osztályomban jòval többen vagyunk csajok, mint a pasik. a lányok ugye szeretnek pletykálni, mindig megkèrdezik, hogy együtt vagyunk-e. eddig nem zavart minket, vagyis engem mèg most sem, de haverom azt mondta, hogy lehetünk jóban, de keressek magamnak egy lány barátot. :( és ma alig szólt hozzám.

pedig állítólag neki is én vagyok a legjobb barátja.


ne értsètek félre, nem az esetem:) nem akarok tőle semmit, csak hogy maradjunk barátok


2014. szept. 2. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg tőle, hogy mi a baja veled.
2014. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondolom az, hogy mindenki rólunk beszél mikor nincs is semmi köztünk
2014. szept. 2. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan megmondanám neki, hogy ne utasítgasson, arra, hogy kivel barátkozok és kivel nem. Feltételezem van több ismerősöd is, akad lány is közöttük. Nyíltan rákérdeznék arra is, hogy mi a konkrét baj, mert az, hogy néhányan azt hiszik jártok, még nem akadálya a barátkozásnak, tudja az egész suli, ha nem vagytok együtt, ebben biztos lehetsz. Lehet van valami csaj akivel össze akar jönni, ha összejönnek könnyen lehet, hogy a srác, inkább "ejt" téged, mert sok lány nem nézi jó szemmel a fiú-lány barátságokat, saját tapasztalat.
2014. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!