Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem avat be a gondjaiba,...

Nem avat be a gondjaiba, pedig fontos számomra, nagyon. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Koránt sem egyszerű a helyzet. Tudom, hogy gondjai vannak többféleképpen, de nem őszinte hozzám, nem enged magához közel, az ő lelki világába. Mit tehetnék, hogy közelebb férkőzhessek. Tudom milyen jellegű problémák nagy vonalakban, de azt itt nem tenném nyilvánossá, mert nem az a lényeg. Nem vagyok számára olyan fontos ember, vagy olyanok a gondok, hogy így szerinte jobb?!

Nagyon bonyolult, és a megfogalmazásom is. De hihetetlenül összetett a történet.



2014. szept. 15. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ez kicsoda neked?
2014. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Barát.
2014. szept. 15. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Oka van arra, hogy nem kívánja megosztani veled. Nem fogsz tudni közelebb kerülni hozzá, ha ő nem akarja.
2014. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos én is így érzem, nagyon komoly dolog lehet, mert rendkívül együtt érző és megértő vagyok, mindenkivel, mindig, és ezt ő is tudja. A barátaim bármikor számíthatnak rám.
2014. szept. 15. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézd, akkor ne erőltesd ezt a kapcsolatot ennyire. Ha tudja, hogy számíthad rád, akkor már az elég sokszor.
2014. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ember ha valakit szeret, ha valaki fontos neki igazán, azt nem terheli, főleg ha tudja, hogy úgy sem tud rajta senki segíteni.Cipeli szép csendben a gondjait a vállain csenben.
2014. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én senkiben sem bízom meg, még testvéreimben sem. Lehet, hogy ő is ilyen. Lehetsz bármilyen megértő, ha ő nem akarja. Szerintem ne is erőltesd. Én is nagyon utálom, amikor valaki kérdezősködik a magánügyeimről. Az csak rám tartozik. Egyszóval hagyd.
2014. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elhangzott válaszokat! Megfontolandóak. Csak egyszerűen nagyon nehéz minden.
2014. szept. 15. 20:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, tudod nem tom ki vagy mert nem írtál életkort se ,de pont az én helyzetem jutott eszembe. Csak én a másik fél vagyok. Van egy barátom akiben teljes mértékben megbízók és mostanában elég nagy problémáim vannak de nem mondok neki erről semmit nem tudja belőlem kiszedni.(azt nem szeretném kiemelni hogy mért nem) Hogy ő mit érez azt nem tudom. De hogyha tényleg te vagy az a bizonyos barátom (de ennek kicsi az esélye) hát akkor nem is tudom mit csinálok.
2014. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A legjobb bnőm is írhatta volna a kérdést.


Nekem is vannak gondjaim,de egyszerűen képtelen vagyok elmondani a legjobb barátnőmnek,nem azért mert nem fontos vagy nem bízok meg benne.Hanem egyszerűen nem akarom terhelni,tudom neki is van elég gondja.Meg a másik hiába mondom el segíteni úgy sem tud rajtam.Csak is én tudnék saját magamon ha az életem teljes fordulatot venne,de ehhez sok más tényező kéne ami nem adott.Így várok és szépen csendben magamba tartom a dolgokat.Bár bnőm meg ezt utálja,hogy nem mondok el semmit.Ő mindent elmond nekem.Azt mondta ő meg hallgatna.De képtelen vagyok elmondani neki mi bánt.

2014. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!