Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinájak? Többi lent.

Mit csinájak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőmet már több mint 1 éve ismerem és tudom róla, hogy nem valami önálló, semmit nem akar egyedül csinálni. Még a büfébe is én veszem neki a kaját amit már kezdek unni mert kicsit olyan mintha élvezne, hogy én megcsinálok helyette néhány dolgot. Amikor azt mondtam, hogy menjen egyedül akkor inkább nem vett kaját aztán megsajnáltam és megint vettem neki. Szóval, hogy vegyem rá finomam, hogy kicsit önállósodjon?
2014. szept. 27. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ez az önállótlan lány? És más területen is ilyen? Például reggelenként el tudja dönteni, hogy mit vegyen fel? Szülőknél lakik még? Ezeket azért kérdezem, mert nagyon sok mindentől függ, hogyan lesz önálló valaki. A példádnál maradva: menjetek együtt a büfébe, de ő vegyen magának ennivalót. Aztán kis idő elteltével kérd meg, hogy Neked is vegyen valamit. És így tovább....
2014. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Decemberben lesz 16. Hát azért fel tud öltözni, de pl otthon nem igazán szokott segíteni szóval még a gázt se tudja meggyújtani :P Meg ha ketten megyünk valahova mindig én beszélek, még előre is nekem kell mennem mert ő csak utánam hajlandó bemenni valahova.
2014. szept. 27. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Első voltam:

Sajnálom, hogy innen nem tudok segíteni, a szülőknek kellett volna önállóságra szoktatni. De ha van türelmed, apró lépésenként tanítgathatod. Az, hogy utánad megy nem olyan nagy baj, hiszen az etikett szerint pl. étterembe, vagy ehhez hasonló nyilvános helyre nem toljuk magunk elő a nőtársunkat.

Lehet, hogy fél valamitől? Olyasmitől, amit maga sem tud megfogalmazni, csak a félelme jelentkezik így? Akkor viszont szakszerű segítség kell neki, nem gy.k.

Minden jót, sok türelmet!

2014. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nem önállótlanság, hanem ceicskáztatás. dugd a fejét a klotyóba.
2014. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi :)
2014. szept. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!