Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek erős bűntudat...

Szerintetek erős bűntudat hatására, amely önhibából egy barát elvesztéséhez vezet, képes lehet valaki megváltozni?

Figyelt kérdés
És annak ellenére, hogy valakit nagyon megsértettem, amit már most őszintén megbántam, de az illető már hallani sem akar rólam, még remélhetek egyáltalán valamit? Vagy ez már felejtős? Nehéz elfogadnom, de törődjek bele, hogy ezt elszúrtam és érjem be csupán a tanulsággal? Vagy bízzam az időre és hátha segít begyógyítani a sebeket? Mi a véleményetek?

2014. szept. 27. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy hibáztál, megsértettél valakit és megbántad azt, akkor ezt közöld vele, kérj bocsánatot, a többit pedig bízd rá (és az időre) - többet nem nagyon tehetsz. És persze vond le a megfelelő következtetéseket, agy legközelebb nem esel ebbe a hibába.
2014. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy vesztettem el egy barátot, hogy azóta nem láttam… az én hibám, mert nm kértem el aa számát…


A lényeg, hogyha tényleg nagyin megbántad, bizonyísd be neki hogy így van! Sztem ne várakozz! Tegyél érte, nehogy elveszítsd!! Ha meg akkor sem bocsát meg ha sokat próbálakoztál, az az ő baaja és ez csak tanulság lesz neeeked…

Sok sikert! :)

2015. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!