Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Srácok! Nektek is van olyan...

Srácok! Nektek is van olyan barátotok aki a legjobb és szinte mindent tud rólatok, a "lelki társatok"?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos az hogy egy embernek legyen egy ilyen ember?Hány közelebbi barátotok van?

2014. okt. 1. 17:32
 1/5 anonim válasza:
Sok emberrel jóban vagyok, de csak 4-ről tudom elmondani, hogy közeli, igaz barátok és tudnak rólam mindent. Szerintem nagyon fontos, hogy az embernek legyenek barátai,akire mindig minden helyzetben számíthat.
2014. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs!
2014. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

0, max ismerős van, de általában a családomon kívül senki sem köszönt fel a születésnapomon.


25F

2014. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen van, méghozzá egyik exbarátnőm az. Persze nem kevés időnek kellett eltelnie, hogy szakításunk után egymás útjába sodorjon a sors újra, de jó barátomnak tartom és a férjét is.
2014. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem igazából egy barátnőm van (nem úgy barátnő) akinek mindent elmondok, de csak azért mert 13 éve ismerem.

17/f

2014. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!