Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismerkednék (ahogy a kategória...

Ismerkednék (ahogy a kategória jelölésem is mutatja: ) barátság érdekében olyan emberrel, akiben van értelem és emberségesség, nem mellesleg budapesti (esetleg közeli) lakhellyel bír. Volna itt megfelelő?

Figyelt kérdés
Mivel jómagam is fiatal vagyok (20 év), ezért preferálnám az ilyen tekintetben (is) hasonszőrűeket.
2014. okt. 3. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretnelek elkeseriteni. De itt en a te helyedben nem ismerkednek. Velem jo parszor elofordult hogy akiket itt ismertem meg csak azert beszeltek velem hogy legyen kinek a gondjaikrol beszelni es jol ki is hasznaltak. A pszichopatakrol ne is beszelhunk. Biztos van kivetel de olyannal nem talalkoztam meg. Ja es van egy mondas. A neten ne ismerkedj.
2014. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, kitől idézted e híres mondást?:D Nagyon tetszik, eléggé ütős, még így kompjúteren is érzem.


Kérdező, miért itt ismerkedsz? Itt bárki bármit állíthat magáról, nem tudhatod, hogy igaz-e, vagy sem, bárki bármi lehet.

2014. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha gondolod :)
2014. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!