Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedhetnék, szerezh...

Hogyan ismerkedhetnék, szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt sok barátom, velük is leginkább csak a suliban találkoztam. A szüleim egyébként sem engedtek el nagyon, így nem alakult ki igazi baráti társaságom. Amíg otthon laktam, annyira még nem zavart de most elkezdtem dolgozni, más városba költöztem. A munkahelyemen csupa középkorú ember van, akiknek már családjuk van nem járnak el semerre. Én viszont még fiatal vagyok és nagyon vágyom a társaságra, de nem tudok kivel kimozdulni. Viszont nem vagyok egy közvetlen ember, ami pluszba nehezíti, hogy ismerkedjek.

Néha egész hétvégén csak otthon ülök és emésztem magam, hiszen egyedül hova mehetnék? Nagyon szenvedek és már szinte az életkedvem is ráment. Mit tehetnék?



2014. okt. 3. 15:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
L20
2014. okt. 3. 15:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj priviben, ha van kedved beszélgetni :)
2014. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
egyedül is lehet menni sokfelé. mozi, sétálni, kajáldák stb. aki ilyet mond, hogy egyedül hova menjek az egy lusta, akaratgyenge ember. ha akarsz ismerkedni, akkor teszel is érte irl és nem a gyikon teszel fel ilyen buta kérdést. csöcsi.
2014. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as te ostoba vagy... Látszik a büdös életben nem éltél még át ilyet. Fingod sincs róla milyen egyedül érezni magad emberek között. Szerintem a kérdező valami ilyesmit érezhet.


Esetleg valamilyen számítógépes játék (tudom felnőtt embernek furcsán hangzik, de sokan csinálják) nincs ahol ismerkedhetnél emberekkel? Elsőként kikapcsolódásként, hogy ne érezd magad rosszul például hétvégén. Régebben (2004 tájékán) ismertem egy baráti társaságot az ország minden szegletéből voltak felnőtt, családos emberek is meg fiatalok is és még az első Call of Dutyval játszottak, szervert üzemeltettek stb. Rendszeresen tartottak találkozókat is és tényleg egy jó kis társaság volt. A játék persze csak mellékes volt.

Ha nem érdekelnek ilyen játékok akkor esetleg másra is lehet alkalmazni ezt. Valamilyen sportra például, én például tök szívesen mennék falat mászni ha lenne kivel. :D


Az egyik legfontosabb dolog, hogy mindenképp próbáld elkerülni azt, hogy rosszul érezd magad egyedül. Nehogy depresszióssá válj mert abból egyedül iszonyat nehéz kimászni. Én mindig azt mondogatom magamnak, hogy sza-rok én az emberekre, ha nem érek senkinek egy petákot se akkor egyedül is boldogulok. :D Érdekes módon mióta ezt a mentalitást kifejlesztettem több emberrel kerültem kicsit közelebbi kapcsolatba. Habár nem mondanám barátságnak mert én se tudok valahogy barátokat szerezni. Mintha mindenkinek kialakult köre lenne és már nem akarnának mást.

2014. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
na megjött a másik síró picsogó. ;) találkozzatok és depizzetek együtt.
2014. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk :)
2014. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5 Nem is ismersz te szerencsétlen... Bújjál vissza a barlangodba idióta.
2014. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz 19/L
2014. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Kicsit fura írni, itt gyk-en, de gondoltam miért ne?:)

Így egyébként is egyszerűbb, hogy úgysem ismerjük egymást. Meg hát ami azt illeti, most is éppen egyedül vagyok, és bár kimozdulni most egyébként sem lenne kedvem ilyen hidegben, azért most is rossz érzés, hiszen ha szeretnék sem igazán találnék magamnak hozzá társaságot...

2014. okt. 4. 18:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod :)
2014. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!