Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon zavar, hogy az osztályt...

Nagyon zavar, hogy az osztálytársam mellett levegőnek néznek az emberek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem arról szól ez, hogy azt akarom, hogy minden fiú velem foglalkozzon, de elégé lerombolja az önbizalmamat ez a helyzet.. A barátnőm kb 165 centi, vékony, hosszú szőke haja van, nagy kék szeme, jó cuccai, kocsival jár suliba, stb. Én egy unalmas barna hajú-barna szemű ember vagyok. Az osztályban a fiúk csak a barátnőmmel foglalkoznak, engem észre sem vesznek mellette. Neki mutatnak képeket a telefonjukon, neki mesélnek el sztorikat, stb. Én meg csak úgy vagyok.. És eléggé rombolja az önbizalmamat, hogy szószerint átnéznek rajtam a srácok. Volt, hogy megyünk ketten a folyosón a csajjal, és a fiúk odaszólnak hogy "ott jön EGY bombázó csaj"... pedig ketten mentünk.. és nem azt akarom tényleg, hogy engem tartsanak a legszebbnek vagy akármi, csak jó lenne, ha látnák, hogy én is ott vagyok.. nem egy szellem vagyok.. :/ eléggé el vagyok mindig keseredve emiatt. pedig alapból nem tartom magam csúnyának, de egyre jobban érzem, hogy az vagyok.. :(
2014. okt. 5. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Te meg azokat a srácokat nézed levegőnek, akinek te tetszel.
2014. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress másik baratnot, aki nem ennyire feltűnő. Sajnos mindig ez lesz, ha vele mutatkozol. Ismerős a helyzet, nekem is volt ilyen barátnőm, de ha másokkal voltam egyből észrevettek a pasik. Vagy pedig legyél te is feltűnőbb festesd be a hajad szokere, vagy szőke melir, a szőke haj köztudottan vonzza a pasikat. De azert nem kell hogy hozza hasonlíts, mert akkor azt mondjak hogy majmolod.
2014. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőkénél a vörös sokkal jobb választás, ha már hajat akarsz festetni. A szőkéhez sok negatív sztereotípia kapcsolódik.
2014. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, ezt annyira ismerem. :(

A legjobb barátnőm magas, szőke, vékony lány volt. Én normál testalkatú (messze nem duci, tényleg, mert 165 cm-höz 60-65 kiló voltam, de akkor is), barna hajú- és szemű. Nekem nagyon durva sztorijaim vannak arról, ahogy átnéztek rajtam. :( És nemcsak az iskolában, hanem bárhol, ahova mentünk. Mindig. Borzalmas volt, pedig a barátnőmmel nagyon jól megvoltunk, nem féltékenységről volt szó.

De pl. volt, hogy egy társaságban közölték vele szó szerint!!, hogy küldjön engem haza, és ő maradjon ott. Volt, hogy egy fiú neki hozott széket, hogy le tudjon ülni, nekem nem. Volt, hogy őt be akarták hívni egy baráti sütögetésre, engem meg nem (pedig együtt voltunk ketten ott), stb.

Én ilyenkor csak álltam ott, mint akit jéghideg vízzel nyakon öntöttek. :s Szerencsére, ő nagyon jó barátnő volt, és mindig hárította az ilyesmit, de akkor meg bűntudatom volt, hogy elveszem tőle a lehetőséget, amit ajánlottak neki.

2014. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyban függ ez a kisugárzástól is. Ha boldog, meg van elégedve magával, akkor több "rajongója is lesz".


Nálunk én vagyok a magas, vékony, szőke, kék szemű lány, de csöndes, visszahúzódó vagyok, és eddig még nem tapasztaltam, hogy körülrajongatak. A barátnőm barna hajú, zöldesbarna szemű, alacsony, van egy icipici úszógumija is (amit hősiesen igyekezik eltüntetni), de mégis körbeugrálják, mert meg van elégedve önmagával.

2014. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van, tényleg számít a kisugárzás. Nem fog változni a helyzet, ha mellette mindig ezen fog kattogni az agyad.

Négy évig én is ilyen helyzetben voltam, ha érdekel egy tanács, szerintem keress más barátokat is. Ne hagyd őt ott, ha különben jó a kapcsolatotok, de ismerkedj minél több emberrel, fiúkkal-lányokkal, ha velük járkálsz el szórakozni, szerezhetsz némi önbizalmat, meg más jó barátokat is, és nem kell magad rosszul érezned:)

És még valami, nem tudom hány éves vagy, vagy hogy nézel ki, de egy kevés (és ízléses) smink, új, könnyen variálható haj és egy pár előnyös ruha csodákra képes. És az edzést is ugyanúgy tudom javasolni itt is, mint a fiúknál, valamint hogy keress valamit, amiben tudod magad fejleszteni, és büszke lehetsz rá. Ezektől jobban fogod magad érezni, amit meg mások fognak észrevenni rajtad, és máris van egy kellemes kisugárzásod:)

2014. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz mit csinálni, ha ennyire feltűnőbb a barátnőd mint te, ennek ez a vége.


Ne legyél ennyit a társaságában.

Keress magadnak egy nálad csúnyább lányt, aki mellett te leszel a feltűnőbb.

Lehet ő is emiatt keresi a te társaságodat.

2014. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!