Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki megbánt inkább...

Ha valaki megbánt inkább szimplán tartjátok a három lépést vagy megmondjátok neki?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki megbántott. Nem részletezném.


A lényeg annyi, hogy melyik lenne a helyes döntés?


Az jutott először eszembe, hogy írnék pár sort neki. Persze nem ilyen leteremtő stílusban hogy "Menj a fenébe" "Fúj de undorító" stb. , csak finoman megírnám, miért bántott meg azzal amit tett.


De rájöttem, hogy eléggé gyerekes meg paranoid (létezik ilyen szó? :D ) ráírni, amikor azt hiszi, minden ok (nem vette észre, hogy megbántott), hogy ő megsértett és lehet csak szimplán tartani kéne vele a 3 lépés távolságot és már nem közvetlenkedni, ha keres, kedvesen reagálni... Bár így nem tudná meg, hogy megbántott, de nem is kell ezt egy ember tudtára adni csak azért is, nem?


Ti melyik verziót választjátok inkább, ha valaki megbánt Titeket?


2014. okt. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megmondom az illetőnek, hogy megbántott, bár engem nehéz megbántani.

Ha amellett döntesz, hogy megbeszéled vele, állj elé face to face, ne fészbúkon írogass, mert az személytelen, hülyeség és olyan gyáva dolog.

2014. okt. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van,ahogy az előző mondja. Személyesen és higgadt,nem szemrehányó hangon meg lehet mindent normálisan beszélni. Nem szabad magadba fojtani a dolgokat.
2014. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!