Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha ilyenek lettek...

Mit tegyek, ha ilyenek lettek a barataim?

Figyelt kérdés
Van ket baratnom, akik most egymassal lettek nagyon joba es mindig mindent ketten csinalnak, ketten mennek mindenhova, kihagynak mindenbol. De maskor meg olyanok velem, mint mikor meg nagyon nagy baratnok voltunk es azt szeretem. Az egyik csaj akivel imdatuk egymast, most olyanokat szol be nekem, hogy "vedd mar eszre, hogy teged itt senki se szeret" es hasonlokat. Ha rakerdezek,hogy mi baja?akkor az a valasz, hogy "jajj csak viccelek mint mindenkivel" Trnyleg mindenkivel ilyen lett amugy csak nem.ertem miert.. Es kezdem azt erezni, hogy mar csak tapadok rajuk. Miert lettek ilyenek? Mit tegyek?
2014. okt. 10. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

két lehetőség van : 1. vagy Te nem vagy túl laza, 2.ők igaziból bunkó szemetek akik rajtad viccelődnek, és nem koptatnak le mivel jót tudnak rajtad röhögni, illetve szemétkedni


vagy egy plusz 3. lehetőség : nem tudom xD

2014. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Inkabb a nem.vagyok tul laza dologrol lehet szo..

Eleinte nagyon szerettek, akkor ereztem is,aztan meg gorcsosen figyeltem arra, hogy megfeleljek meg ilyenek es azota is eza helyzet

2014. okt. 10. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

így van , $@rd le őket úgymond :D

vagy keress másik barátnőket , biztos van még sok lány az ismerőseid között :)

2014. okt. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vannak barataim. csak az osztalybol voltak ok a legjobb barataim
2014. okt. 10. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:

lógj velük akkor inkább :)

ne akarj a kérdésben leírt barátnőkhöz ragaszkodni

2014. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, egyszer csak hirtelen minden elözmény nélkül elkezdtek utálni, csúfolni, beszólogatni és megalázni az egész osztály elött. Ez akkor történt mikor 8. osztályos voltam, totál magamba fordultam.

Aztán ugye mentünk középsuliba, alig vártam, hogy megszabaduljak általánosból, nagyon rossz volt, megértelek, hogy szenvedsz.

2014. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az tulzas hogy szenvedek:) nem errol van szo, csak nem ertem mi van veluk... A bunkobikkal beszelgettem.errol mondta, hogy azert ilyen mert most sz*r az elete es rajtunk vezeti le..meg hogy nem hargszik meg semmi baja csak viccelodik. Aztan meg mindig ugyanolyan velem. Ha aztmondom, hogy jo akkor nem.kell keresnunk egymast akkor meg bocaanatot ker es nyalizik
2014. okt. 10. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
de kedves tőle xD
2014. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!