Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek igaz, ivós...

Hogyan szerezzek igaz, ivós barátokat?

Figyelt kérdés
Na szóval. A helyzet az, hogy én szeretek inni. Van is kettő barátom akikkel nagyon jóba vagyok és a való életben is megállják a helyüket.Vagyis nem csak inni járunk össze. De néha úgy érzem, hogy túl menők hozzám. Mert iszunk akkor rájuk úgy hat az alkohol hogy még jobbfejebbek és viccesebbek és nyitottabbak a többi ember felé. Ilyenkor én mindig rosszul érzem magam mert én alapból csendes és visszahúzódó vagyok az alkohol pedig még inkább azzá tesz. Azt pedig nem szeretem amikor én nem iszok ők meg igen mert akkor ők mindenki szemében cukik viccesek aranyosak stb én meg levagyok kakiklva. Szóval ha tul sokat iszok akkor kiakadok foreveralon földhözvágom a telefonom és hisztizek és le akarok ugrani a hídról és lehányom a színházat végül pedig a bátyámnak kell hazavinnie. Szóval nekem kellenek olyan ivós barátok akik olyan suttyók mint én. 15/L Szeged

2014. okt. 18. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menj be egy kocsmába ott akadnak bőven ;)
2014. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
De sokan fognak még meg_ugni téged te jó ég
2014. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
15 évesen lány létedre? gratulálok, tökéletesen úton haladsz a hajléktalan alkoholista felé
2014. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen azta k...vaaaa :O :O


Ez nagyon szégyen lány létedre!!!!


De ha csak rosszabb állapotba leszel az alkoholtól akkor mi francért iszol? O.o



Én ha iszok(persze mértékkel) akkor olyan vagyok mint a barátaid,nyílt,barátságos,vicces.Én is félénkebb voltam régen és az alkohol áttörés volt,most már elég nyilt lettem,alkohol csak dob rajtam :D

Alkoholnak pedig pont az lenne a "lényege" hogy laza,vicces,nyílt legyél. Ne pedig befordult idióta.

2014. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

miaz a foreveral ferever all, azaz mindig minden, nem tudom de ez eleg bena ...

A kerdesre meg ...omg....szted neked lesz valaha baratod? Megis ki akar egy olyan baratnot, aki hetvegente reszegen hisztizik az utcan es okadozik, es ugy kell hazavinni, mint vmi lecsuszott alkeszt....aztan 15 evesen az interneten keres maganak olyanokat, akikkel ezt a hobbit meg elmelyithetne, mert jelenlegi baratai nem eleg "suttyok" (te irtad)....a szuleid megis mit szolnak amikor a batyad hazaviszi a 15 eves hullareszeg lanyukat?

2014. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ferever = forever....mar en is hulyesegeket irok :D
2014. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez már karrier
2014. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen inkább egy kis agyat keresnék, nem ivópajtást.
2014. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!