Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kedvel még? Egy fiúval volt...

Kedvel még? Egy fiúval volt valami köztünk, de végül nem jött össze. Arra jutottunk, maradunk barátok.

Figyelt kérdés
De nem szoktunk beszélgetni. Én próbálok kezdeményezni, de nem akarok nyomulni rá. Úgy tűnt, neki is fontos hogy barátok legyünk, de ezt most már nem igazán érzem.

2014. okt. 18. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A maradjunk barátok egy nő szájából azt jelenti, hogy "lehetsz a csicskám" értelmes férfi ezután a kijelentés után közli, hogy köszönöm nem kér többet belőled.
2014. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 davidusimusu ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy kinek a döntése szerint jobb, ha barátok maradtok inkább. Mivel te kérdezted, akkor valószínűleg a srác döntött így. Azt, hogy lehet-e még valami azt csak te tudod eldönteni, mert itt senki más nem élte át a helyzetet és nem látta a srác arckifejezését. Ha esetleg látsz valamit , akkor kezdeményezz te és úgy, hogy az érthető legyen! Mert mi férfiak utáljuk, ha nem egyértelmű mit is akartok. Sokszor csak játszotok az érzéseinkkel. Én már nem egyszer tapasztaltam.. Pl.: Mindig megkeresett engem a lány, nyomult rám ,de amikor elhívtam volna valahová, akkor nemet mondott... És itt vissza térve a tárgyra, ha barátokat akartok, akkor azt úgy is jelezzétek felénk. Szóval ti lányok is lehetnétek többször őszinték, és szerintem mondd el neki, hogy te nem barátként tekintesz rá, és többet szeretnél barátságnál. Egyszer ti is legyetek bevállalósak. Ha nemet mond, akkor nem lesz az, hogy végig azon agyalsz, "vajon ő is azt szeretné amit én?"... Persze mindig a fiúnak kell megtennie az első lépéseket,de itt más a helyzet, mert köztetek volt már valami, szóval csak BÁTRAN! :)
2014. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es butaságokat beszélsz:)


Ez amit a kérdező írt, ez annyit tesz egy nő szájából, hogy

nagyon kell neki a férfi, és szeretné maga mellett tudni, de még fél a nő belevágni komoly kapcsolatba.


Legalábbis az én női szótáram szerint ez igy van mindig, egy olyan férfi esetében aki érdekes számomra, és nagyon veszélyesnek tartom a lelkem szempontjából(mert esélyes, hogy beleszerettem v. szeretek).

2014. okt. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!